SD Express забезпечує нові гігабайт швидкості для карт пам'яті SD 8.0

SD EXPRESS НАДАЄ НОВІ GIGABYTE ШВИДКОСТІ ДЛЯ КАРТ ПАМ'ЯТІ SD

Максимальна швидкість передачі карт становить 4 ГБ/с завдяки архітектурі PCIe® 4.0

 

SAN RAMON, CALIF - 19 травня 2020 г. - SD Association оголосила сьогодні, що специфікація SD 8.0 для карт пам'яті SD Express отримує ще більш високі швидкості передачі завдяки використанню популярної специфікації PCI Express® (PCIe®) 4.0, що забезпечує максимальну швидкість передачі даних майже 4 гігабайти в секунду (ГБ/с). Ці повнорозмірні карти продовжують використовувати протокол верхнього рівня NVMe Express™ (NVMe™), що забезпечує розширений механізм доступу до пам'яті. Як завжди, карти пам'яті SD Express, що використовують специфікацію SD 8.0, підтримують зворотну сумісність.

«Використання SD Express ще більш швидких архітектур PCIe і NVMe для забезпечення більш високих швидкостей передачі створює для пристроїв більше можливостей для використання карт пам'яті SD», - сказав Матс Ларссон, старший аналітик ринку Futuresource. «Таке поєднання надійних і відомих технологій полегшує майбутнім розробкам продуктів нові переваги використання знімних носіїв».

Швидкості SD Express в гигабайтах відкривають нові можливості зберігання для пристроїв з високим рівнем продуктивності в різних галузях. Карти можуть передавати великі обсяги даних, завдяки високошвидкісної передачі даних по бездротовій або дротового зв'язку, відео зі надшвидкісних рухом, режим безперервної серійної зйомки RAW і захоплення і відтворення відео 8K, 360-градусні фото/відео, високошвидкісні додатки, що працюють на картах і мобільних обчислювальних пристроях, завжди розвиваючі ігрові системи, багатоканальні IoT і автомобільні пристрої. SD Express буде підтримуватися картами пам'яті SDHC, SDXC і SDUC.

«Значно збільшуючи швидкість SD Express, ми даємо виробникам пристроїв і розробникам систем більше можливостей для зберігання даних», - сказав Хіроюкі Сакамото, президент SDA. «SD 8.0 може відкрити ще більше можливостей для високопродуктивних рішень з використанням змінних карт пам'яті».
«PCI-SIG® радий бачити, що SDA продовжує впроваджувати ще більш швидкі зміни технології PCIe з використанням інтерфейсу PCIe 4.0 і двох ліній для однієї з провідних змінних карт пам'яті - SD», - сказав Аль Янес, президент і голова PCI-SIG, «сьогодні тести на відповідність специфікації PCIe доступні в основних постачальників, що дає суттєву перевагу будь-якому новому прихильникові технології PCIe».

«NVMe - це визнаний в галузі високопродуктивний SSD-інтерфейс від клієнта до центру обробки даних, який поставляється в мільйонами штук», - говорить Амбер Хаффман, президент NVM Express ™ Inc. «Споживачі отримують додаткові вигоди від SD Association, яка прийняла базової специфікації NVMe для своїх останніх карт SD Express».


 

SD Express використовує добре відому специфікацію PCIe 4.0 і новітню специфікацію NVMe (версію 1.4), розроблену PCI-SIG і NVM Express відповідно. Специфікація SD 8.0 надає дві опції швидкості передачі для карти пам'яті SD Express. Дві швидкості передачі даних досягаються за рахунок підтримки архітектур PCIe 3.0x2 або PCIe 4.0x1 зі швидкістю до ~ 2 ГБ/с і технології PCIe 4.0x2 зі швидкістю до 4 ГБ/с. Карти SD Express з архітектурою PCIe 4.0x1 використовують той же форм-фактор, який визначений для карт специфікації SD 7.0 з другим рядом висновків, для забезпечення швидкості передачі до 2 ГБ / с. Карти SD Express, що підтримують дві лінії PCIe (технології PCIe 3.0x2 або PCIe 4.0x2), мають три ряди контактів.


Приклади карт пам'яті SD Express:

SD Express memory card examples

Розташування висновків карт пам'яті SD Express з використанням технології однієї або двох ліній:

Pin layouts of SD Express memory cards using single or dual lane technology

SDA спрощує впровадження SD Express, дозволяючи компаніям використовувати наявне тестове обладнання і заощаджуючи на витратах на розробку продукту. Специфікація SD 8.0 продовжує надавати системним розробникам доступ до технологій PCIe і NVMe, таким як Bus Mastering, Multi Queue (без механізму блокування) і Host Memory Buffer.

Два переглянутих технічних документа, “Карти SD Express з інтерфейсами PCIe і NVMe” та “Карти пам'яті SD Express і microSD Express: кращий вибір для ваших майбутніх продуктів містять докладний опис можливостей, створених SD Express. Більш детальна інформація доступна на сайті.

 

Відвідайте віртуальну виставку SDA Virtual Tradeshow, щоб дізнатися більше про рішення SD Express, пропонованих нашими учасниками.

Порівняння стандартів SD-карт

Інтерфейс шини

Тип карти

Швидкість шини

Версія

Швидкість за замовчуванням

SD, SDHC, SDXC and SDUC

12.5МБ/с

1.01

High Speed

SD. SDHC. SDXC and SDUC

25МБ/с

1.10

UHS-I

SDHC. SDXC and SDUC

50МБ/с (SDR50, DDR50)

104МБ/с (SDR104)

3.01

UHS- II

SDHC. SDXC and SDUC

156МБ/с Full Duplex

312МБ/с Half Duplex

4.00

UHS-lll

SDHC, SDXC and SDUC

312МБ/с Full Duplex

624МБ/с Full Duplex

6.00

SD Express

SDHC. SDXC and SDUC

985МБ/с

PCIe Gen.3 x 1Lane

7.00

1970МБ/с

PCIe Gen.4 * 1 Lane

PCIe Gen.3 * 2 Lane

8.00

3940МБ/с

PCIe Gen 4 * 2 Lane

 

Про SD Association

SD Association - це глобальна екосистема, що складається з майже 900 технологічних компаній, що займаються встановленням сумісних стандартів SD. Асоціація заохочує розробку споживчої електронної, бездротового зв'язку, цифрових зображень та мережевих продуктів, в яких використовується провідна на ринку технологія SD. Стандарт SD є вибором номер один для споживачів і завоював більше 80 відсотків ринку карт пам'яті завдяки своїй надійній сумісності і простому у використанні форматі. Сьогодні смартфони, планшети, дрони, пристрої IoT, телевізори високої чіткості, аудіоплеєри, автомобільні системи, комп'ютери, цифрові камери і цифрові відеокамери підтримують взаємодію SD. Для отримання додаткової інформації про SDA або для вступу, будь ласка, відвідайте веб-сайт Асоціації, https://www.sdcard.org.

Логотипи SD є товарними знаками, ліцензованими SD-3C LLC.

Про PCI-SIG

PCI-SIGце консорціум, який володіє і управляє специфікаціями PCI як відкритих галузевих стандартів. Організація визначає галузеві стандартні специфікації введення-виведення (введення / виведення) відповідно до потреб своїх членів. В даний час до складу PCI-SIG входять близько 800 провідних компаній-учасників галузі. Щоб дізнатися більше про PCI-SIG і список ради директорів, відвідайте www.pcisig.com. PCI Express® є зареєстрованим товарним знаком.

Про NVM Express, Inc.

З більш ніж 100 членами NVM Express є некомерційною організацією, орієнтованої на широке впровадження в екосистему високопродуктивного і енергонезалежного сховища з низькою затримкою (NVM) за допомогою підходу, заснованого на стандартах. Організація пропонує відкриту колекцію специфікацій та інформації NVM Express (NVMe ™), щоб в повній мірі розкрити переваги незалежної пам'яті у всіх типах обчислювальних середовищ від мобільних пристроїв до центрів обробки даних. Специфікації на основі NVMe розроблені з нуля для забезпечення високої пропускної здатності і доступу до сховищ з низькою затримкою для поточних і майбутніх технологій NVM. Для отримання додаткової інформації відвідайте,

← Попередня Наступна →
Супутні товари
Коментарі (0)
Зв'яжіться з нами