Pracownik sklepu internetowego do działu w Warszawie

Jeśli jesteś osobą kreatywną i samodzielną, masz doświadczenie w E-Commerce i SMM oraz potrzebujesz od zaraz pracę stacjonarną z umową o pracę lub umową zlecenie zapraszamy w nasz rozwijający zespól na stanowisko „Pracownik sklepu internetowego”, gdzie masz możliwość zdobywania nowego doświadczenia oraz realizacji swoich pomysłów.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Profesjonalna obsługa Klientów drogą telefoniczną i mailową przed, w trakcie i po zakupie
  • Doradztwo w doborze odpowiednich produktów
  • Obsługa zwrotów i reklamacji
  • Kontakt z firmami kurierskimi w zakresie realizacji wysyłek
  • Czynny udział w udoskonalaniu naszego sklepu internetowego
  • Obsługa social media
  • Monitoring rynku, konkurencji i trendów

NASZE WYMAGANIA

  • Doświadczenie w E-Commerce i SMM
  • Wysoka kultura osobista, zaangażowanie i systematyczność, punktualność i dobra organizacja pracy,
  • Dobra znajomość trendów technologicznych (Komputery, sieci, akcesoria itp.)
  • Duża łatwość w obsłudze różnorodnego sprzętu IT.
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziane)
  • Znajomość narzędzia Baselinker oraz Subiekt/Gestor (mile widziane)

TO OFERUJEMY

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów,
  • Możliwość zdobywania nowego doświadczenia, rozwój kompetencji poprzez dostęp do najnowszej wiedzy ( szkolenia techniczne i sprzedażowe) oraz współpracę z ekspertami w branży,
  • Pracę w organizacji, która daje pracownikom możliwość realizacji swoich pomysłów i angażuje ich w podejmowanie decyzji,
  • Dbamy o satysfakcję, zdrowie i motywację pracowników
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)
  • Długofalową współpracę i możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę z ciekawym i nowoczesnym asortymentem elektronicznym

BENEFITY

  • Ubezpieczenie oraz karty Multisport & Multilife
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

Proszę wysyłać list motywacyjny wraz z CV na adres: job@vensys.pl