Google Chrome для Android з найкращими новинами за довгий час

Google Chrome для Android з найкращими новинами за довгий час

Google Chrome, без сумніву, є найпопулярнішим браузером у світі - як на комп’ютерах, так і на мобільних пристроях. Нікого не слід дивувати тому, що гігант Mountain View постійно вдосконалює його. Сьогодні найкраща новина за довгий час потрапила в Chrome у бета-версії для Android.

Безпека в Інтернеті - дуже серйозна тема. Для людей, які переймаються цим, Chrome у бета-версії для Android представив чудову новинку. Звичайно, ми говоримо про функцію, яка інформує нас про те, коли будь-який з наших даних для входу, які ми раніше зберігали в Chrome. Щоб скористатися цією функцією, в останній бета-версії Chrome для Android просто введіть пошукову адресу chrome: // flags, а потім знайдіть відповідний прапор, ввівши виявлення витоку пароля. Звичайно, ви повинні ввімкнути це і перезапустити браузер. Коли ми це зробимо, нова функція вже буде доступна в налаштуваннях на вкладці пароля під назвою Перевірити безпеку пароля.

Рішення увімкнено за замовчуванням, але воно вимагає, щоб ми увійшли до свого облікового запису Google і активували синхронізацію. Звичайно, сама описана функція не є новою, оскільки вона існувала вже давно - раніше в Chrome могли бути встановлені відповідні розширення, які працювали так само. Однак нова особливість полягає в тому, що зараз в Chrome вбудовано виявлення витоку даних, завдяки якому більше людей почнуть використовувати цю чудову функцію. На жаль, наразі невідомо, коли рішення надійде в офіційну версію заголовка браузера, але щось підказує мені, що довго чекати не будемо.

Супутні товари
Зв'яжіться з нами