ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Спосіб доставки:

• Самовивіз після узгодження дати і часу.

Самовивіз з офісу тільки після попереднього узгодження дати і часу отримання товару з менеджером.

• НОВА ПОШТА (найшвидший перевізник, термін доставки від 1 до 2 днів).

Вартість доставки (відповідно до тарифів Нової пошти) + вартість зворотньої доставки коштів оплачує покупець.

Способи оплати:

• Готівкою при самовивозі зі складу компанії.

• Накладений платіж.

Накладений платіж оплачується при отриманні товару у перевізника. За зворотну доставку коштів транспортна компанія бере 20 грн + 2% від суми.

• Оплата на картковий рахунок підприємства.

Оплата на картковий рахунок підприємства в Приватбанку. Здійснити оплату можна в будь-якому відділенні банку, через Приват24, банкомат або термінал. Відправка товару відразу після того як була здійснена оплата.

• Безготівковій розрахунок.

Можлива оплата за безготівковим розрахунком на р/р. Рахунок для оплати можна дізнатися у менеджера компанії. Відправлення та відвантаження товару здійснюється після оплати замовлення.

КОМПЛЕКТНІСТЬ І ЦІЛІСНІСТЬ:

Шановні наші клієнти!!! Обов'язково перевіряйте комплектність і цілісність товару при отриманні його у перевізника!!! Після того як Ви отримаєте товар і вийдете з офісу транспортної компанії, всі питання комплектності та цілісності товару буде дуже важко вирішити.

При виникненні будь-яких непорозумінь з компаніями-перевізниками переконливе прохання зателефонуйте нам не виходячи з відділення перевізника і ми вирішимо всі важливі питання. Наші номери телефонів завжди в полі відправника в декларації на отримання.

Зв'яжіться з нами
Search engine powered by ElasticSuite