Зчитувач SmartFinger SF50

SKU
SmartFinger-SF500-SF600
15 000,01 ₴
Немає у наявності

SmartFinger пристрій для читання відбитків пальців, розроблений на базі так званої безконтактної смарткарти RFID 13,56 МГц.

Зчитувач SmartFinger SF500 / SF600 - хороший спосіб заміни Giga-Tms безконтактної системної ідентифікації

SmartFinger - пристрій для читання відбитків пальців, розроблений на базі так званої безконтактної смарткарти RFID 13,56 МГц. Об'єднання біометричної технології ідентифікації відбитків пальців з технологією RFID 13,56 МГц робить Smafinger потужним безконтактним біометричним пристроєм, що дозволяє без значних витрат доповнити систему безпеки засобами зчитування відбитків пальців. Для вирішення проблеми приватності SmaFinger забезпечує високий рівень захисту персональної інформації завдяки тому, що кожен відбиток пальців зберігається в окремій карті. Сам зчитувач підтримує формат Mifare MAD1 / MAD2, що дозволяє організаціям виготовляти власні спеціальні ідентифікаційні карти.

Зчитувач SmartFinger може працювати в трьох режимах доступу: «тільки карта», «карта плюс відбитки пальців» або «тільки відбитки пальців». В останньому режимі доступні також функції реєстрації та ліквідації карти. Для створення бази даних відбитків пальців не потрібно ніякого додаткового обладнання або постійно діючої системи.

Області застосування

  • Контрольно-пропускні пункти
  • Ідентифікація грошових карток
  • Членські карти для особливо важливих персон
  • Водійське посвідчення або посвідчення особи
  • Реєстрація в комп'ютерних системах
  • Системи безпеки
ВиробникGIGA-TMS
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
Зв'яжіться з нами
Search engine powered by ElasticSuite