Конвертер iнтерфейсів RS2

SKU
DS203R
4 824,44 ₴
Немає у наявності
DS203 - це новітня стильна і компактна модель перетворювача Ethernet - асинхронний інтерфейс RS232. DS203 дозволить легко і швидко підключити будь-який пристрій, що використовує застарілий інтерфейс RS232, не тільки до локальної мережі, але і до Інтернет!

Увага! Модуль DS203 - це повний аналог модуля DS202!

DS203  - це електронний пристрій, що представляє собою компактний перетворювач Ethernet - асинхронний інтерфейс RS232. 

DS203  дозволить легко і швидко підключити будь-який пристрій, що використовує застарілий інтерфейс RS232, не тільки до локальної мережі, але і до Інтернет! 

Ви зможете управляти одним або декількома пристроями, такими, як принтер з послідовним інтерфейсом, електронні ваги, зчитувач магнітних карт, сканер штрих-коду, міні АТС, і т.д., що знаходяться на великій відстані або де завгодно в глобальній мережі з одного комп'ютера .

Найбільший ефект досягається при застосуванні пристроїв для зв'язку з TCP / IP з терміналами збору даних, терміналами обліку робочого часу або контролю доступу, а також будь-якими іншими керуючими терміналами, що мають інтерфейс RS232 (пакетний режим передачі даних запит / відповідь).

Характеристики DS203:

  • Послідовний інтерфейс: RS232 (Rx, Tx, CTS, RTS)
     
  • Мережевий інтерфейс: 100BaseT Ethernet
     
  • Підтримувані протоколи: TCP, UDP, ICMP (ping), ARP
     
  • Два розширених внутрішніх буфера напрямки (12Кб)
     
  • Шість світлодіодів відображають статус
     
  • Можливість зміни конфігурації як через мережу, так і через послідовний порт
     
  • Можливість поновлення внутрішньої програми через послідовний порт або мережу
     
  • Можливість зміни IP-адреси через мережу
     
  • Зміна параметрів послідовного з'єднання (швидкість передачі, парність, стоп-біти і т.д.) "на льоту", тобто без перерви в передаванні даних
     
  • Харчування: 10-25VDC
     
  • Розміри: 60x47x30мм
     
  • Умови експлуатації: 0 ... 55 ° С
     

VSPD - Virtual Serial Port Driver. Драйвер віртуального послідовного порту. 

Драйвер встановлюється під будь-яку (від Win98 і вище) версію Windows і створює так званий віртуальний COM-порт. За допомогою вказівки TCP / IP адреси у властивостях драйвера задається в який саме модуль DS100 / EM100 перенаправлятиметься інформація, адресована створеному COM-порту. Єдине, що потрібно від програмного забезпечення, що обслуговує пристрій з інтерфейсом RS232, це вказати новий COM-порт для зв'язку. Таким чином, існуючий для цього пристрою софт міняти не треба! Завдяки застосуванню VSPD, програма і не помітить, що пристрій насправді Поключіться ні до комп'ютера, а до мережі.

Більш того, якщо у Вас є виділений глобальний TCP / IP адреса, RS-пристрій може бути розташоване взагалі де завгодно - досить його підключити до Internet!

ВиробникTibbo
Адаптер / блок живленняN/A
КолірЧорний
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
Зв'яжіться з нами
Search engine powered by ElasticSuite