Клеверенс: Драйвер Wi-Fi

SKU
MS-1C-WIFI-DRIVER-PRO
8 270,68 ₴
Немає у наявності
Драйвер дозволяє використовувати Wi-Fi радіо-термінал збору даних (ТСД) з операційною системою Windows для виконання приймання, відвантаження або інвентаризації.

ПРОФ-версія драйвера дозволяє виконувати перевірку залишків і цін, приймання та відпуск товару, а також друк по команді з ТСД цінників.

Реалізує стандарт на драйвер торгового обладнання, завдяки чому він безпроблемно працює в конфігураціях «Управління торгівлею» (УТ), починаючи з редакції 10.3.1, «Управління виробничим підприємством» (УПП), починаючи з редакції 1.2.6, «Комплексна» і інших конфігурацій, побудованих на основі перерахованих стандартних. 

Загальний функціонал драйверів такого типу опублікований на диску ІТС в розділі «Робота з торговим обладнанням» Методичною підтримки «1С: Підприємства 8.1». Драйвер Wi-Fi відходить від стандарту в плані засобів підключення обладнання, тому що фактично 1С підключається не до торгового обладнання, а до сервера терміналів Wi-Fi.

Драйвер дозволяє виконувати операцію «Збір штрихкодів» відразу декільком співробітникам з ТСД в руках, а потім вибірково завантажувати зібрані дані в документи 1С. 

Завдяки використанню Mobile SMARTS драйвер розуміє шаблони штрихкодів товарів, дозволяючи працювати зі штрих-кодом, в яких «зашито» кількість, вагу, дата терміну придатності і т.д. 

Виходячи за рамки стандарту драйвера, можна звертатися безпосередньо до сервера Mobile SMARTS, видаючи співробітникам завдання на виконання будь-яких операцій, а не тільки «Збір штрихкодів». 

Драйвер захищений програмно. ліцензією, яка видається окремо для кожного терміналу відповідно до його унікальним кодом, що повертається обробкою драйвера (див. Розділ документації по отриманню коду терміналу).

ВиробникCleverence
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
Зв'яжіться з нами
Search engine powered by ElasticSuite