ВенСИС - системи автоматизації для дому та бізнесу!

Тренд бізнесу електронної автоматизації продовжує займати провідну позицію у сфері торгівлі та забезпечення супутніх технологічних процесів. Слідуючи цьому, група компаній ВенСИС пропонує власникам бізнесу найбільш сучасні рішення для автоматизації торгового і побутового обладнання від провідних світових виробників.

Історія організації

Організація була створена колективом електронників-професіоналів, метою яких було впровадження принципів автоматизації в вендінгових машинах або, інакше, апаратах для автоторгівлі. Звідти і пішла назва: ВенСИС - вендінгові системи.
Рік заснування компанії - 2005. За період з 2006 по 2019 рік динамічний розвиток дозволив ВенСИС вийти на ринок автоматизації торгового бізнесу і зайняти в ньому лідируючу позицію.

З ким ми співпрацюємо?

Сьогодні компанія ВенСИС займається впровадженням найбільш сучасних рішень для автоматизації торгових процесів. Основним напрямком діяльності компанії є продаж обладнання та програмного забезпечення відомих світових лідерів.

Нижче представлений лише короткий список наших постачальників:

Також ми є ексклюзивними імпортерами і дистриб'юторами таких торгових марок, як Tibbo, Bixolon, GIGA-TMS, Promag, Mele і володіємо торговими марками VenPOS і VenBOX.

Що ми пропонуємо?

У нас ви зможете знайти:

  • POS-термінали;
  • обладнання штрихового кодування: принтер, сканер, термінали збору даних;обладнання бездротового виклику;
  • обладнання та програмне забезпечення для обліку робочого часу та контролю доступу;
  • витратні матеріали;
  • спеціалізоване програмне забезпечення.

Клієнт для нас є пріоритетом!

Ми завжди орієнтуємо наші рішення по автоматизації виходячи з вимог кожного та конкретної діяльності.
Співробітники компанії нададуть всі необхідні консультації з використання обладнання та забезпечать його належну технічну підтримку.

У багатьох бізнесменів є потреба в сучасних технологіях і гаджетах. Саме для них ми пропонуємо інноваційні рішення в сфері автоматизації торгівлі.

Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці і завжди гарантуємо якість реалізованої продукції!

Зв'яжіться з нами
Search engine powered by ElasticSuite