Wireless Bluetooth Stereo Hi-Fi A2DP Audio Receiver/Dongle/Adapter with 3.5mm connector

More Views

Залишіть відгук про цей товар першими

725,53 ₴

Наявність: Знятий з виробництва

3.5MM DC Jack Bluetooth Audio Dongle для Android Boxes, iPhone, для iPad, HiFi для iPod, телевізор, мобільні телефони. Може бути використаний з USB адаптером USB, підтримує Bluetooth 2.1 + EDR, A2DP. Інтерфейс виходу може підключатися до кабелю навушників або динаміка, щоб досягти бездротової передачі.

Артикул: [H-266]

Найефективніший музичний приймач Bluetooth і спочатку прийом функції NFC. Аудіоприймач Bluetooth H266 не тільки має абсолютно новий вигляд, а також більшу ємність акумулятора та без дизайну перемикача.

Технічні параметри

 1. Сумісність з Bluetooth 2.1
 2. Підтримка A2DP V1.2.
 3. 5V заряджання постійного струму.
 4. Відстань передачі: не менше 15 метрів
 5. Розмір: 45 * 45 * 15 мм

Особливості продукту

 1. Стаючи більш рентабельним і спочатку прийнявши функцію NFC, аудіоприймач Bluetooth H266 не тільки має абсолютно новий вигляд, але і більшу ємність акумулятора, і не має дизайну перемикача.
 2. Стандартний 3,5-мм лінійний порт може бути безпосередньо з'єднаний з вхідним сигналом колонки динаміка, за допомогою високоякісного чіпа для підсилювача для навушників, звук може досягти повної вихідної потужності без додаткової ланцюга підсилювача.
 3. Стандартний інтерфейс живлення Micro USB, ви можете використовувати будь-який сумісний USB-порт, включаючи комп'ютер для зарядки та подачі живлення.
 4. Спочатку приймаючи функцію NFC, підключіть або від'єднуйте Bluetooth, використовуючи пристрій, який контактує з вбудованою функцією NFC телефону. Усунення пошуку в пару, яке буде більше відповідати користувачеві в майбутньому.
 
 

 1. Через приєднаний аудіокабель 3,5 мм для підключення пристрою до динаміка, пристрій почне працювати автоматично. Синій світлодіодний індикатор блимає, що означає, що обидва пристрої входять у режим розпізнавання, і пристрій починає нормально працювати.
 2. Після входу в режим розпізнавання ввімкніть функцію bluetooth для пристроїв, таких як iPad, iPhone, Bluetooth, мобільний телефон і будь-які інші цифрові продукти з функцією bluetooth. Шукайте пристрої bluetooth або нові пристрої, щоб знайти H266 та підключити його. Потрібно ввести пароль для пробірки, а пароль за замовчуванням: 0000.
 3. Після успішного розбиття блакитна світлодіодна лампа буде миготіти повільно, що означає, що він уже з'єднаний. Тоді ви можете грати музику за допомогою програвача.
 4. Червоне світло під час процесу зарядки, коли заряджання завершено, червоне світло автоматично вимикається.

Додаткова інформація

Вага 0.1500
EAN штрихкод Ні
Виробник VenBOX

Відгуки клієнтів

Напишіть власний відгук

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Зв'яжіться з нами