Сканер штрих коду Zebex Z-6070

More Views

Залишіть відгук про цей товар першими

380,00 $

Наявність: Є в наявності

Багатоплощинний лазерний сканер з подвійною лазерною системою зчитування є інноваційною моделлю, що дозволяє добитися високої продуктивності при необхідності швидко, безпомилково і якісно зчитувати штриховий код з упаковки.

Артикул: [02599]
 • Клас випромінювача - подвійний лазерний діод з довжиною хвилі 650 нм. Кількість скануючих ліній - 32 ліній в 8 площинах.
 • Швидкість сканування – 2400 скан/сек.
 • Контрастність штрих-коду - не менше 30%.
 • Світловий індикатор - червоний (готовність сканування); зелений (штрих-код прочитаний / програмується).
 • Звуковий індикатор - 24 програмовані сигнали.

Можливість декодування всіх популярних штрих-кодів.

Тип сканеру:

Багатоплощинний

Швидкість сканування:

2400 скан/сек

Макс. дальність зчитування:

300 мм

Роздільна здатність:

5 mil

Макс Ширина поля:

90 - 218 мм

Кількість скануючих ліній:

32 лінії в 8 площинах

Джерело світла:

подвійний лазерний діод 650 нм

Інтерфейс живлення:

PS/2, USB, RS-232

Типи зчитувальних кодів:

Автоматичним розпізнаванням найпопулярніших штрихкодів, включаючи: EAN/UPC/JAN +Add-on, Code 93, Code 128, EAN 128, Code 39,Code32,Codabar, Interleaved 2of5, MSI/Plessy, and Chinese Post Code;

Витримує падіння з висоти:

1 м

Робоча температура:

0°C … + 40°C

Живлення В/Гц:

5VDC±10%

Струм споживання:

250 мA

Габарити:

89,5 х 85 х 181,5 мм

Вага:

245 г

Виробник:

Zebex (Тайвань)

 

Опис:

Багатоплощинний лазерний сканер з подвійною лазерною системою зчитування є інноваційною моделлю, що дозволяє добитися високої продуктивності при необхідності швидко, безпомилково і якісно зчитувати штриховий код з упаковки.
Дизайн багатоплощинного сканера штрих-коду Zebex Z-6 070 дозволяє використовувати його як стаціонарний, так і в якості ручного сканера. Це вигідно відрізняє його від конкуруючих моделей і дозволяє використовувати його можливості там, де раніше була необхідність у застосуванні двох сканерів: ручного і стаціонарного. Він економічний і зручний для роботи оператора, так як велике скануюче вікно моделі виключає необхідність точного позиціонування штрих-кодової етикетки. Завдяки компактності пристрою його можна розмістити в будь-якому місці на прилавку. У той же час сканер зручно тримати в руках, тому, коли товар важко піднести до сканера, сканер можна легко піднести до товару.

Показники зчитування сканера штрих коду Zebex Z-6070

Висока швидкість сканування 2400 скан / сек і 32 скануючі лінії забезпечують кращі показники зчитування, в порівнянні з основними моделями сканерів на ринку AUTO ID, що мають швидкість 1500 скан / сек і 20 скануючих ліній. Модель Zebex Z-6070 розроблена на основі тенології Z-SCAN, яка забезпечує швидке декодування і відповідно скорочення часу на обслуговування покупців в торгових центрах, супермаркетах, магазинах. Два режими сканування для досягнення максимальної ефективності.

Застосування двох лазерних діодів істотно підвищує якість сканування, подвоюючи число сканованих ліній, розширюючи кут і ущільнюючи сітку поля сканування, що дозволяє рекордно підвищити кількість успішних зчитувань штрих-коду.

Також інноваційної є можливість натисканням на кнопку перемикатися між багатоплощинних режимом та режимом роботи однопроменевого принципу сканування. При використанні сканера в Багатоплощинний режимі він створює робочу зону, яка складається з безлічі звичайних лазерних променів. Такий режим максимально ефективний при зчитуванні одного штрих-коду на великогабаритному предметі. А в разі необхідності точного позиціонування сканера на штрих-код, наприклад, коли поруч знаходиться кілька штрих-кодів, оператор може використовувати його в ручному режимі, вийнявши сканер з підставки і включивши однолінійний режим натисненням кнопки.

Оптимальний кут сканування для зручності оператора.

Додатково пропонується регульована підставка, яка забезпечує широкі можливості монтажу пристрою, гарантуючи користувачам можливість установки оптимального кута сканування, що полегшує роботу оператора і підвищує продуктивність праці у всіх сферах торгівлі.

Опис сканера Zebex Z-6070

 • Високоефективний стаціонарний сканер, який звільняє оператора від ручної роботи;
 • Ергономічний дизайн та ефективне зчитування полегшує роботу оператора, т. К. Не вимагається точно позиціонувати етикетку;
 • Напрямок екрану сканера регулюється по вертикалі;
 • Висока швидкість сканування 2400 скан / сек і 32 скануючі лінії забезпечують кращі показники зчитування;
 • Вбудований декодер, з автоматичним розпізнаванням найпопулярніших штрих-кодів;
 • Можливість перемикання на одинпроменевій режим сканування.

Додаткова інформація

Вага Ні
Виробник Zebex

Відгуки клієнтів

Напишіть власний відгук

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Contact Us