Сканер штрих коду Zebex Z-3051

More Views

Залишіть відгук про цей товар першими

299,00 $

Наявність: Є в наявності

Беспроводной сканер штрих-кода Zebex Z-3051BT, с возможностью сканирования 100 скан/сек, обеспечивает наиболее эффективную работу по сравнению с другими ручными сканерами. Эта модель имеет встроенную технологию Z-скан, позволяющую считывать и декодировать все популярные одноплоскостные штрих-коды в реальном времени.

Артикул: [Zebex-Z-3051]

Технічні характеристики:

Джерело світла:

650 Нм лазер видимого діапазону VLD

Швидкість сканування:

100 скан/сек

Дальність зчитування:

15 – 260 мм

Роздільна здатність:

5 mil @ PCS=90% 0.1 мм

Макс Ширина поля:

 

Радіус дії:

до 75 / 100 метрів

Пам'ять для зберігання:

512Кб

Час роботи без підзарядки:

Час роботи від однієї зарядки Більш 24,000 сканувань при повній зарядці і скануванні 1ск / сек

Інтерфейс для сканера:

USB 1.1, розрив клавіатури, RS-232C

Типи зчитувальних кодів:

 

Підставка:

є

Витримує падіння з висоти:

витримує падіння з висоти 1.0 м

Живлення В / Гц:

2 AA NiMH акумуляторна батарея

Струм споживання:

 

Робоча температура:

 

Габарити:

165.2 х 175.1х92 мм

Вага:

 

Виробник:

Zebex(Тайвань)

 

Опис:

Бездротовий сканер штрих-коду, з можливістю сканування 100 скан / сек, забезпечує найбільш ефективну роботу в порівнянні з іншими ручними сканерами. Ця модель має вбудовану технологію Z-Скан, що дозволяє зчитувати і декодувати всі популярні одноплощинні штрих-коди в реальному часі.

Чому він краще інших сканерів штрих коду?

У сканері застосована лазерна скануюча система компанії Symbol (США), що гарантує точне і швидке зчитування, що робить цей сканер неперевершеним по своїх можливостях у порівнянні з аналогічною продукцією конкурентів.

Серія володіє мульти-інтерфейсним роз'ємом для кредела і підтримує в одній моделі всі популярні інтерфейси: RS232, КВ "розрив клавіатури", USB. Сканер штрих-коду Zebex Z-3051BT добре підходить для будь-якої конструкції касового терміналу. Бездротовий канал зв'язку.

Bluetooth класу 1 дозволяє використовувати сканер на відстанях до 100 м від робочого місця, що ідеально для використання його у виробничих і складських приміщеннях. Дана серія ідеально підходить також для експлуатації в роздрібних торгових точках, може бути ефективно використана в сфері логістики, банківській сфері, при керуванні документообігом.

У сканері застосована лазерна скануюча система компанії Symbol (США), що гарантує точне і швидке зчитування, що робить цей сканер неперевершеним по своїх можливостях у порівнянні з аналогічною продукцією конкурентів. Корпус виконаний з пластика підвищеної міцності з урахуванням будови долоні. Його тригер (кнопка) розрахований на часте використання, що забезпечується підвищеною стійкістю. Оптична система сканера надійно екранована від механічних пошкоджень.

Zebex Z-3051 - сканер який легко зчитує всі популярні одномірні штрих-коди як у ручному режимі, так і в автоматичному (перебуваючи на підставці), що може істотно полегшити роботу оператора.

 

Додаткова інформація

Вага 0.2000
Виробник Zebex

Відгуки клієнтів

Напишіть власний відгук

Як мені оцінити цей продукт? *

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Доставка
Ціна
Переваги
Якість

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Contact Us