Сканер штрих коду Zebex Z-3051

More Views

Залишіть відгук про цей товар першими

7 480,44 ₴

Наявність: Відсутній на складі

Беспроводной сканер штрих-кода Zebex Z-3051BT, с возможностью сканирования 100 скан/сек, обеспечивает наиболее эффективную работу по сравнению с другими ручными сканерами. Эта модель имеет встроенную технологию Z-скан, позволяющую считывать и декодировать все популярные одноплоскостные штрих-коды в реальном времени.

Артикул: [Zebex-Z-3051]

Технічні характеристики:

Джерело світла:

650 Нм лазер видимого діапазону VLD

Швидкість сканування:

100 скан/сек

Дальність зчитування:

15 – 260 мм

Роздільна здатність:

5 mil @ PCS=90% 0.1 мм

Макс Ширина поля:

 

Радіус дії:

до 75 / 100 метрів

Пам'ять для зберігання:

512Кб

Час роботи без підзарядки:

Час роботи від однієї зарядки Більш 24,000 сканувань при повній зарядці і скануванні 1ск / сек

Інтерфейс для сканера:

USB 1.1, розрив клавіатури, RS-232C

Типи зчитувальних кодів:

 

Підставка:

є

Витримує падіння з висоти:

витримує падіння з висоти 1.0 м

Живлення В / Гц:

2 AA NiMH акумуляторна батарея

Струм споживання:

 

Робоча температура:

 

Габарити:

165.2 х 175.1х92 мм

Вага:

 

Виробник:

Zebex(Тайвань)

 

Опис:

Бездротовий сканер штрих-коду, з можливістю сканування 100 скан / сек, забезпечує найбільш ефективну роботу в порівнянні з іншими ручними сканерами. Ця модель має вбудовану технологію Z-Скан, що дозволяє зчитувати і декодувати всі популярні одноплощинні штрих-коди в реальному часі.

Чому він краще інших сканерів штрих коду?

У сканері застосована лазерна скануюча система компанії Symbol (США), що гарантує точне і швидке зчитування, що робить цей сканер неперевершеним по своїх можливостях у порівнянні з аналогічною продукцією конкурентів.

Серія володіє мульти-інтерфейсним роз'ємом для кредела і підтримує в одній моделі всі популярні інтерфейси: RS232, КВ "розрив клавіатури", USB. Сканер штрих-коду Zebex Z-3051BT добре підходить для будь-якої конструкції касового терміналу. Бездротовий канал зв'язку.

Bluetooth класу 1 дозволяє використовувати сканер на відстанях до 100 м від робочого місця, що ідеально для використання його у виробничих і складських приміщеннях. Дана серія ідеально підходить також для експлуатації в роздрібних торгових точках, може бути ефективно використана в сфері логістики, банківській сфері, при керуванні документообігом.

У сканері застосована лазерна скануюча система компанії Symbol (США), що гарантує точне і швидке зчитування, що робить цей сканер неперевершеним по своїх можливостях у порівнянні з аналогічною продукцією конкурентів. Корпус виконаний з пластика підвищеної міцності з урахуванням будови долоні. Його тригер (кнопка) розрахований на часте використання, що забезпечується підвищеною стійкістю. Оптична система сканера надійно екранована від механічних пошкоджень.

Zebex Z-3051 - сканер який легко зчитує всі популярні одномірні штрих-коди як у ручному режимі, так і в автоматичному (перебуваючи на підставці), що може істотно полегшити роботу оператора.

 

Додаткова інформація

Вага 0.2000
Виробник Zebex

Відгуки клієнтів

Напишіть власний відгук

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Зв'яжіться з нами