Реєстратори розрахункових операцій (РРО)

An electronic cash register (ECR) is a system designed to enable products to be sold at a retail outlet. Electronic cash registers help large retail outlets track sales, minimize register errors, collect inventory data and much more.

Electronic Cash Register (ECR)

An electronic cash register typically processes goods by: Reading the information contained on a product label (usually using a scanner) Checking the price database for the price matching the label information Adding that price to the running total of all products being purchased by the customer Sending data to sales and inventory software after the sale is complete The sales system is incomplete without other software applications that turn ECR data into operational signals, such as an order to ship more or less of a certain product to a location based on sales.

Відобразити як Список Таблиця

Позиції 1-40 з 40

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
 1. Касовий апарат «Экселліо DP-45»
  Клас пристрою: Преміум
  Клавіатура: Велика клавіатура, нестираюча клавіатура
  Режим роботи: Фіскальний, Чи не фіскальний
  Передача даних в ДПС: КСЕФ (Вбудований модем)
   
  Сфера застосування: ресторан, бари, невеликі стаціонарні магазини, кафе, аптеки, кіоски

  Дізнатися більше
 2. Фіскальний Реєстратор IKC-A8800

  Фіскальний реєстратор IKC-A8800 на базі принтера Posiflex PP 8800 призначеня для использование у комп'ютерно-касових системах підприємств громадського харчування, торгівлі та сфера услуг.

  Електронний контрольно-касовий реєстратор IKC-A8800 використовується при готівковому і безготівковому розрахунку з покупцями в сферах оптової та роздрібної торгівлі, громадського харчування, послуг, торгівлі ювелірними виробами, а також при розрахунках за послуги операторів мобільного зв'язку і в ломбардах.  Дізнатися більше
 3. Фіскальний Реєстратор IKC-C651Т

  Електронний контрольно-касовий реєстратор IKC-C651T використовується при готівковому і безготівковому розрахунку з покупцями в сферах оптової та роздрібної торгівлі, громадського харчування, послуг, торгівлі ювелірними виробами, а також при розрахунках за послуги операторів мобільного зв'язку і в ломбардах.

  Дізнатися більше
 4. Касовий апарат IKC-М510

  Портативний касовий апарат IKC-М510 використовується для розрахунків з покупцями за товари та послуги в закладах торгівлі, громадського харчування та сфери послуг.

  Портативний електронний контрольно-касовий апарат IKC-M510 використовується при готівковому / безготівковому розрахунку з покупцями за продані товари та послуги на підприємствах торгівлі.

   

  Дізнатися більше
 5. Фiскальний Реэстратор IKC-E810T

  Електронний контрольно-касовий реєстратор IКС-Е810T використовується при готівковому і безготівковому розрахунку з покупцями за продані товари та послуги на підприємствах торгівлі, громадського харчування, в сфері послуг, при продажу ювелірних виробів, при внесенні платежів за послуги стільникового зв'язку мобільних операторів, в ломбардах.

  Дізнатися більше
Відобразити як Список Таблиця

Позиції 1-40 з 40

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Зв'яжіться з нами