RFID-обладнання

Технологія радіочастотної ідентифікації (або RFID технологія) все ширше і ширше проникає в повсякденне життя. Системи контролю й керування доступом, транспортні проїзні квитки, логістика та склад, електронні документи, інтелектуальні безконтактні мітки, що приходять на зміну традиційному штриховому коду - ось далеко не повний перелік областей, в яких технологія RFID дозволяє отримати якісно нові результати в організації бізнес - процесів.

Відобразити як Список Таблиця

Позиції 1-62 з 62

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
  1. Считыватель УВЧ RFID PROMAG UHF867
    Высокопроизводительный УВЧ считыватель с одной антенной. Соответствует стандартам ISO 18000-6C, EPC C1 G2 и его диапазон считывания может достигать вплоть до 5 метров. Имеет прочную конструкцию, расширяемый интерфейс и настраиваемые характеристики, что по Дізнатися більше
  2. Зчитувач RFID RAD-A200-R00/125Khz / RS232

    Красивий і надійний настільний мультиформатний зчитувач Prox RFID . Одночасна робота з картами стандарту EM Marine 125Khz або Mifare 13.56Mhz. Все це дозволить успішно застосовувати зчитувач для дисконтних і платіжних систем, пункти прокату, СКУД, ідентифікації, персоналізації та інших проектів використовують RFID технології. 

    Дізнатися більше
Відобразити як Список Таблиця

Позиції 1-62 з 62

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Зв'яжіться з нами