Android TV медіаплеєр HiMedia Q5 Pro 2GB/8GB 4K 3D UHD HDR

Android Smart TV Box пропонує високоякісне зображення Ultra-HD 4K 60 Гц з HDR10 з 10-бітовим колірним простором, 7.1 HD-Audio, дводіапазонним WiFi AC, Gigabit Ethernet, підтримкою 3D-ISO, унікальним звуком 192 кГц, автоматичним перемиканням кадрів і HiMedia Imprex 2.0 PQ
В наявності
SKU
HiMedia-Q5-Pro
4 354,02 ₴
Android TV медіаплеєр HiMedia Q5 Pro 2GB/8GB 4K 3D UHD HDR наявний для покупки з кроком збільшення в 1

We will send this product in 2 days. Read more...

Call us now for more info about our products.

Return purchased items and get all your money back.

Buy this product and earn 10 special loyalty points!


Mini PC TV BOX SMART ANDROID Nougat 7.0.

Основні характеристики:

Android Smart TV Box пропонує високоякісне зображення Ultra-HD 4K 60 Гц з HDR10 з 10-бітовим колірним простором, 7.1 HD-Audio, дводіапазонним WiFi AC, Gigabit Ethernet, підтримкою 3D-ISO, унікальним звуком 192 кГц, автоматичним перемиканням кадрів і HiMedia Imprex 2.0 PQ.

На даний момент єдиний на ринку поряд з плеєром Q10 Pro працює на базі новітньої системи   Android Nougat 7!  З новим програмним забезпеченням Q5 Pro отримав останню   версію KODI 17.1 Krypton.

Найвища якість зображення

HiMedia Q5 Pro використовує новітній чіпсет Huawei, розроблений спеціально для відтворення мультимедіа. Застосовувана система дозволяє отримати якість відео, що перевершує можливості сучасних приставок з системами Android, Windows або Linux, навіть з найвищими ціновими діапазонами. Пристрої Quad попереднього покоління заслужили репутацію надійних пристроїв, що гарантують найвищу якість зображення в своєму класі. Нова версія пристроїв з написом «Pro» стала ще краще, пропонуючи підтримку технології HDR 10bit і HiSilicon Imprex 2.0.

Унікальний чіпсет HiSilicon

HiSilicon Hi3798C V200 від Huawei з 2016 року пропонується в архітектурі з 4-ядерним 64-розрядним процесором Cortex A53 і 4-ядерним графічним процесором Mail-720. Це, безсумнівно, один з кращих компонентів, доступних в приставках. Графічний модуль Mali-720 GPU в 5 разів ефективніше, ніж надзвичайно популярний Mali-450, який використовується в загальнодоступних пристроях інших виробників.

Повна підтримка 4K при 60 Гц H.265 / HEVC через HDMI 2.0a

Q5 Pro підтримує апаратне декодування відео H.265 і може, на відміну від інших конкуруючих моделей, видавати дозвіл Ultra-HD 4K 60fps.

Багатоканальний 7.1 / 5.1 HD-Audio

HiMedia Q5 Pro підтримує всі формати HD-Audio, включаючи Dolby True-HD, Dolby True-HD ATMOS, DTS: X, DTS-HD MA, 5.1 / 7.1 LPCM, DTS і Dolby Digital AC3, як знижуючий, так і проміжне мікшування

при відтворенні відео або програвача KODI з встановленої в стандартній комплектації оболонкою HiMedia.

Висока ефективність роботи в мережі

Використання мережевої карти 1 Гб і неймовірно ефективного графічного модуля Mali-720, підтримуваного програмним забезпеченням HiMedia, дозволяє отримати неймовірно ефективний відтворення найвимогливіших матеріалів 4K @ 60 Гц в локальній мережі при підключенні за допомогою мережевого кабелю. З іншого боку, двохдіапазонний модуль WiFi 2,4 ГГц / 5 ГГц 802.11AC відповідає за надзвичайно швидку бездротовий зв'язок!

Попередньо KODI

Медіаплеєр KODI встановлено як частина стандартного програмного забезпечення разом з обкладинкою виробника - пакувальниками. Завдяки цьому унікальному рішенню безпосередньо в KODI, ми можемо отримати як 7.1 HD-Audio, так і повну підтримку 4K @ 60 Гц 10 біт або 3D BD ISO. Ця функція недоступна для інших гравців, яка характеризує продукти HiMedia. Це дозволяє вам легко комбінувати мультимедійні можливості KODI з апаратними можливостями пристрою, як з підтримкою більшості форматів, так і з високою якістю зображення.

Відмінна підтримка виробника

Компанія HiMedia користується дуже гарною репутацією серед користувачів, пропонуючи більше 5 років інноваційні рішення для своїх гравців, а також чудову технічну підтримку та оновлення програмного забезпечення, поступово розширюючи можливості своїх пристроїв для підтримки нових форматів і додатків.

Android Nougat 7.0 з повним доступом до Google Play

HiMedia Q5 Pro працює на основі однієї з кращих версій Android Nougat 7.0. Він має повний доступ до платформи Google Play, а також до додатків, ігор і програм, доступним під рукою. Крім того, за замовчуванням використовується браузер Google Chrome з підтримкою Adobe Flash 11 і HTML5, YouTube, Netflix і Skype.

Підтримка 23,976 / 29,970 кадрів

Автоматичне перемикання між кадрами 23/24 і 30 к / с - плавне відтворення всіх форматів. Тут HiMedia і Hisilicon реалізували коментарі своїх існуючих клієнтів і надали всебічну підтримку з самого початку життєвого циклу продукту.

За умовчанням встановлено KODI 17 Krypton

Медіаплеєр KODI версії 17.1 Krypton встановлено як частина стандартного програмного забезпечення разом з планшетом виробника - обгортками. Завдяки цьому унікальному рішенню безпосередньо в KODI, ми можемо отримати як 7.1 HD-Audio, так і повну підтримку 4K @ 60 Гц 10 біт або 3D BD ISO. Ця функція недоступна для інших гравців, яка характеризує продукти HiMedia. Це дозволяє вам легко комбінувати мультимедійні можливості KODI з апаратними можливостями пристрою, як з підтримкою більшості форматів, так і з високою якістю зображення.

Підтримка 3D BD ISO і BD ISO

За умовчанням встановлено KODI з пакувальниками підтримує відтворення образів дисків 3D BD ISO і повних копій BD-ISO з меню BD-Lite, надаючи можливість вибору глави і субтитрів.

Багатоканальний звук 192 кГц

Мрія аудиофилов нарешті збулася. Вперше пристрій Android здатне декодувати аудіосигнали найвищої якості і передавати їх через HDMI або SPDIF на зовнішні пристрої. Q5 Pro підтримує 192 кГц формати 24-бітного багатоканального звуку LPCM 5.1 / 7.1 FLAC. (Згідно з нашими тестами, згадані функції не пропонуються в поточній прошивці - згідно анонсів, вони повинні бути реалізовані разом з оновленням)

Управління з мобільних пристроїв Android

Управління пристроєм можливо з рівня телефону / планшета Android завдяки додатку HiControl. Вміст екрану HiMedia Q5 відображається на нашому мобільному пристрої, завдяки чому ми можемо легко управляти пристроєм.

2 ГБ оперативної пам'яті + 8 ГБ вбудованої пам'яті

Використання оперативної оперативної пам'яті DDR3 ємністю 2 ГБ забезпечує швидку і ефективну роботу, дозволяючи використовувати кілька додатків одночасно. Вбудована 8 ГБ вбудованої пам'яті eMMC 5.0 дозволяє зручно встановлювати найпопулярніші програми. При необхідності пам'ять можна збільшити, підключивши зовнішній носій через USB і пристрій читання карт пам'яті. Q5 Pro також відмінно працює в мережі, використовуючи популярні протоколи SMB, UPNP або NFS.

Новітня Android 7 Nougat з повним доступом до Google Play

HiMedia Q5 Pro працює на основі останньої версії Android, Nougat 7. Він має повний доступ до платформи Google Play і додатків, ігор і програм, доступним у вас під рукою. Крім того, за замовчуванням використовується браузер Google Chrome з підтримкою Adobe Flash 11 і HTML5, YouTube, Netflix * і Skype.

Докладніше
Виробник HiMedia
Пам'ять 1GB
ROM Storage -
Адаптер / блок живлення N/A
WiFi 802.11 b/g/n
Bluetooth Не має
3D Hardware 3D graphics acceleration
3G Support external 3G dongle
Формат декодеру -
Медіа формат -
Аудіо формат -
Формат фотографій -
Колір Чорний

Shipping 

 
Delivery Local:
Inpost courier service
Est. 2-3 days
International:
Economy International Shipping
Est. 3-7 days

Handling Time Usually ships within 2 business days after receipt of cleared payment.
Taxes
VAT 23% is included in products price. If you are a foreign company, please contact us about prices without VAT.
 

Payments 

 
Credit Cards processed by PayPal & Dotpay Paymants by credit cards
Other Methods Pay on pickup

Returns 

 
Returns Accepted within 14 days
Refund Money back or replacement (buyer's choice)
Returns shipping Buyer pays return shipping
Item condition policy Learn more
Return policy Learn more
Зв'яжіться з нами