Касовий апарат Экселліо DP-15

More Views

Сьогодні на ринку України недостатня кількість апаратів, що повною мірою відповідають сучасним та якісним вимогам підприємців. Саме тому розроблено реєстратор розрахункових операцій «Екселліо DP-15». Модель касового апарата» є унікальною, яка на сьогодні є однією з найкращих у світі серед аналогів. Апарат спроектований та виробляється світовим лідером на ринку касових апаратів - компанією Datecs Ltd. Виробництво касового апарата “Екселліо DP-15” сертифіковане англійською компанією Ллойд відповідно стандартів ISO 9001:2000. Даний виріб сертифікований німецьким центром сертифікації PKM Еlectronic GmbH та українським ДП «Укрметртестстандарт». “Екселліо DP-15” внесено до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій України. Також в повній мірі реалізовані вимоги оновленого фіскального законодавства України, в тому числі і контрольна стрічка в електронній формі (КСЕФ). Родзинкою касового апарата «Екселліо DP-1є застосування сучасних комунікаційних технологій, що дозволяє широко використовувати прилад для автоматизації підприємств торгівлі, закладів харчування та сфери послуг.

Технічні характеристики касового апарата Экселліо DP-15

 Параметри

значення

 Тип

касовий аппарат(РРО) 

База товарів

 100 000 товаров 

Механізм друку

термопринтер Epson M-T173H

Тип касової стрічки

термолента 57мм(17м,19м,21м,40м) 

Порт передачі звітної інформації

 Ethernet,GPRS(функція)

 Інтерфейс

 RS-232

Батарея

  Li-ion 7,4 В, 2000 мА / ч

 Екран

ЖК с підсвіткою 

Технічні особливості:
Максимальний набір інтерфейсів апарата складають: Ethernet – 1 шт., RS232 – 1 шт.(з можливістю розширення до 2-х), USB (опція)
Вбудований модем. Використання вбудованиого Ethernet та/або GPRS модему дозволяє надсилати звітну інформацію до органів доходів та зборів без застосування зовнішніх пристроїв.
RS-232С. Порти RS-232С дозволяють підключати: комп’ютер, сканер штрих коду, електронні ваги, платіжний термінал на вибір. Вибір
підключення того чи іншого пристрою здійснюється через меню апарата.
Пряма робота з платіжним терміналом. Вперше в апараті реалізована підтримка підключення платіжних терміналів. Це дозволяє приймати безготівкові платежі через міжнародні платіжні системи (такі як Visa, MasterCard), не виконуючи зайвих дій. Сума до сплати буде автоматично передана до терміналу, що також виключає ймовірність допущення помилок.
Ергономіка при роботі з касовим апаратом
Інформація про торгівельні операції та товари відображається на яскравому графічному LCD дисплеї. Спеціалізований дисплей касира дозволяє легко переміщатися по чеку – таким чиномотримуємо зручну та просту роботу по управлінню чеком. Такий індикатор значно спрощує програмування апарата та допомагає касирові не помилятися при відпуску товару.
Професійна клавіатура «Екселліо DP-1зручна у використанні завдяки надійній конструкції, запозиченій у банківської техніки, великим тактильним клавішам, та функціональним поділом на
зони.
Механізм друку апарата має систему швидкого встановлення паперу Easy load (або Drop in)що дає можливість за лічені секунди заправити стрічку.
Чекова стрічка розміром 57 мм – дозволяє отримати чек в форматі, що легко читається

Додаткова інформація

Вага Ні
EAN штрихкод Ні
Виробник Datecs

Відгуки клієнтів

Напишіть власний відгук

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Зв'яжіться з нами