Касовий апарат Экселліо DP-15

Портативний  касовий апарат від компанії Datecs  модель Экселліо DP-15

Розпродано
SKU
DP15
5 234,33 ₴

We will send this product in 2 days. Read more...

Call us now for more info about our products.

Return purchased items and get all your money back.

Buy this product and earn 10 special loyalty points!


Сьогодні на ринку України недостатня кількість апаратів, що повною мірою відповідають сучасним та якісним вимогам підприємців. Саме тому розроблено реєстратор розрахункових операцій «Екселліо DP-15». Модель касового апарата» є унікальною, яка на сьогодні є однією з найкращих у світі серед аналогів. Апарат спроектований та виробляється світовим лідером на ринку касових апаратів - компанією Datecs Ltd. Виробництво касового апарата “Екселліо DP-15” сертифіковане англійською компанією Ллойд відповідно стандартів ISO 9001:2000. Даний виріб сертифікований німецьким центром сертифікації PKM Еlectronic GmbH та українським ДП «Укрметртестстандарт». “Екселліо DP-15” внесено до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій України. Також в повній мірі реалізовані вимоги оновленого фіскального законодавства України, в тому числі і контрольна стрічка в електронній формі (КСЕФ). Родзинкою касового апарата «Екселліо DP-1є застосування сучасних комунікаційних технологій, що дозволяє широко використовувати прилад для автоматизації підприємств торгівлі, закладів харчування та сфери послуг.

Технічні характеристики касового апарата Экселліо DP-15

 Параметри

значення

 Тип

касовий аппарат(РРО) 

База товарів

 100 000 товаров 

Механізм друку

термопринтер Epson M-T173H

Тип касової стрічки

термолента 57мм(17м,19м,21м,40м) 

Порт передачі звітної інформації

 Ethernet,GPRS(функція)

 Інтерфейс

 RS-232

Батарея

  Li-ion 7,4 В, 2000 мА / ч

 Екран

ЖК с підсвіткою 

Технічні особливості:
Максимальний набір інтерфейсів апарата складають: Ethernet – 1 шт., RS232 – 1 шт.(з можливістю розширення до 2-х), USB (опція)
Вбудований модем. Використання вбудованиого Ethernet та/або GPRS модему дозволяє надсилати звітну інформацію до органів доходів та зборів без застосування зовнішніх пристроїв.
RS-232С. Порти RS-232С дозволяють підключати: комп’ютер, сканер штрих коду, електронні ваги, платіжний термінал на вибір. Вибір
підключення того чи іншого пристрою здійснюється через меню апарата.
Пряма робота з платіжним терміналом. Вперше в апараті реалізована підтримка підключення платіжних терміналів. Це дозволяє приймати безготівкові платежі через міжнародні платіжні системи (такі як Visa, MasterCard), не виконуючи зайвих дій. Сума до сплати буде автоматично передана до терміналу, що також виключає ймовірність допущення помилок.
Ергономіка при роботі з касовим апаратом
Інформація про торгівельні операції та товари відображається на яскравому графічному LCD дисплеї. Спеціалізований дисплей касира дозволяє легко переміщатися по чеку – таким чиномотримуємо зручну та просту роботу по управлінню чеком. Такий індикатор значно спрощує програмування апарата та допомагає касирові не помилятися при відпуску товару.
Професійна клавіатура «Екселліо DP-1зручна у використанні завдяки надійній конструкції, запозиченій у банківської техніки, великим тактильним клавішам, та функціональним поділом на
зони.
Механізм друку апарата має систему швидкого встановлення паперу Easy load (або Drop in)що дає можливість за лічені секунди заправити стрічку.
Чекова стрічка розміром 57 мм – дозволяє отримати чек в форматі, що легко читається

Докладніше
Виробник Datecs

Shipping 

 
Delivery Local:
Inpost courier service
Est. 2-3 days
International:
Economy International Shipping
Est. 3-7 days

Handling Time Usually ships within 2 business days after receipt of cleared payment.
Taxes
VAT 23% is included in products price. If you are a foreign company, please contact us about prices without VAT.
 

Payments 

 
Credit Cards processed by PayPal & Dotpay Paymants by credit cards
Other Methods Pay on pickup

Returns 

 
Returns Accepted within 14 days
Refund Money back or replacement (buyer's choice)
Returns shipping Buyer pays return shipping
Item condition policy Learn more
Return policy Learn more
Зв'яжіться з нами