Аудіо декодер Digital DTS/AC3/Dolby до 5.1 RCA HDA-51A

More Views

Залишіть відгук про цей товар першими

73,00 $

Наявність: Є в наявності

Особливості: 1. Перетворює джерело DTS / AC3 цифрового звуку в аналоговий 5.1 аудіо або стерео аудіо вихід

 2. Аналоговий стерео сигнали (L / R) після того, як цифровий чіп обробки перетворює його в аналоговий вихід 5.1-канальний

 3. Багатоканальний аудіо вхід (SPDIF, коаксіальний, стерео), 2 х SPDIF, 1 х коаксіальний вхід, 1 х стерео

 4. Аналоговий 5.1-канальний або стерео вихід

 5. 5V USB вихід

 6. Розмір: 105 * 75 * 25 мм

Артикул: [HDA-51A]
30 Available

Вступ

Декодер цифрового звуку: підтримує 24-бітний аудіо ЦГЗ, 96 кГц цифровим приймачем і 192 кГц / 24 біт ADC і DAC. Підтримка Dolby Digital AC-3 Dolby Pro Logic, DTS, PCM і інший цифровий формат аудіо джерела декодування, різноманітність звукового поля і повтор результату з двох режимів прослуховування, 5.1 аналоговий аудіовихід, буде автоматично працювати з різними підсилювачами і динаміками, щоб отримати різні звукові ефекти, легко підключити безліч розважальних пристроїв в яких є оптичний і коаксіальний цифровий сигнал і аналоговий вихідний сигнал (такі як: телеприставки, HD плеєри, Blu-ray DVD, PS2, PS3, XBOX360)

Загальні види використання:

HD медіаплеєри

Сьогоднішні HD мультимедійні програвачі для прийому вхідного оптичного з високою роздільною здатністю 5.1 потребують звукової системи. Крім того, звукова система DTS, яка підтримує існуючі аудіо формати, такі як Dolby Digital. Тепер вам не потрібно використовувати такий пристрій. HD-51A оснащений оптичним виходом HD медіаплеєр на оптичний вхід і підключається до аналогового виходу 5.1 до 5.1 аудіо системи або підсилювача аналогового входу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖК-телевізори

Ви можете використовувати оптичний вихід телевізора, щоб отримати 5.1 звук при перегляді телевізора. Але Вам потрібен оптичний аудіо вхід в нього. Крім того, звукову систему і DTS аудіо формати, такі як Dolby Digital.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігрові приставки

5.1 оптичні виходи доступні для використання з ігровими приставками, використовуваним в даний час оптичним входом. Таким чином, вам потрібна звукова система. Не користуйтеся оптичному виходу його ігрової консолі, просто підключіть HD-51A аналоговий вхід і оптичний вихід 5.1 на пристрій на аналоговому вході підсилювача або 5.1. Відчуйте гру з об'ємним звуком!

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Супутникові системи 

Оптичний і коаксіальний вихід у високій якості доступні в широкому діапазоні цифрових супутникових систем. У трансмісії Dolby Digital ви можете використовувати оптичний або коаксіальний вихід звуку 5.1 з приймача для отримання цифрового сигналу.
Особливості:

 1. Перетворює джерело DTS / AC3 цифрового звуку в аналоговий 5.1 аудіо або стерео аудіо вихід
 2. Аналоговий стерео сигнали (L / R) після того, як цифровий чіп обробки перетворює його в аналоговий вихід 5.1-канальний
 3. Багатоканальний аудіо вхід (SPDIF, коаксіальний, стерео), 2 х SPDIF, 1 х коаксіальний вхід, 1 х стерео
 4. Аналоговий 5.1-канальний або стерео вихід
 5. 5V USB вихід
 6. Розмір: 105 * 75 * 25 мм

Додаткова інформація

EAN штрихкод 2437454610208
Виробник VenBOX
Живлення -
Комплектація Ні
Вага Ні
Розміри Ні
Box Size Ні
Carton Meas. Ні
Колір Чорний

Відгуки клієнтів

Напишіть власний відгук

Як мені оцінити цей продукт? *

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Переваги
Якість
Доставка
Ціна

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Contact Us