Що потрібно вибрати для автоматизації торгівлі ноутбук або POS-термінал?

Що потрібно вибрати для автоматизації торгівлі ноутбук або POS-термінал?

Автоматизація торгівлі і побудова якісної POS-системи можливі тільки завдяки професійному обладнанню. Сучасний ноутбук або POS-термінал, що вибрати?

Устаткування має різну ціну і функціонал. З ноутбуками все зрозуміло, їх характеристики повинні знаходитися в межах мінімальних вимог, достатніх для встановлення ПК.

POS-термінал - моноблок з сенсорним екраном. Його характеристики ідентичні тим, що є у ноутбука. Виробники використовують якісні комплектуючі, які прискорюють роботу касира і запобігають помилки, що виникають при роботі з ноутбуком.

Термін експлуатації

Ноутбук, який буде експлуатуватися в умовах магазина або кафе, не впорається з високим навантаженням. Інтенсивний режим роботи, постійні перепади температури і вологості призведуть до збою. Купівля нового ноутбука - питання часу.

POS-термінал створений для роботи в інтенсивних і несприятливих умовах. Це обладнання має спеціальний корпус, який захищає від вологи і пилу, а також сенсорний екран, що витримує великі навантаження. Клас захисту POS-терміналу відрізняється в залежності від моделі, але він вищий, ніж у ноутбука.

Iнтерфейсний рівень

Точка продажу - автоматизоване робоче місце касира. Воно доповнюється спеціалізованим обладнанням (чековий принтер, сканер штрихкодів, платіжні термінали та ін.), Що підвищує якість обслуговування, але багато що залежить від специфіки роботи.

Для його підключення будуть потрібні додаткові порти, а ноутбук не впорається з цим завданням. Крім традиційних USB-портів, буде потрібен RS232 або COM-порт. У сучасних моделях ноутбуків такий інтерфейс відсутній. Розробники випускають спеціальні перехідники для телекомунікаційних каналів, але вони захаращують робоче місце.

Після збору, підключення і запуску всієї системи, можна переконатися у відсутності стабільності. Робоче місце обтяжене перехідниками і проводами, які можуть вийти з ладу в будь-який момент. Це виключено у випадку з POS-терміналом. Виробники оптимізують інтерфейс, оснащуючи його оптимальною кількістю портів.

У POS-терміналу особливий корпус. Він встановлюється на «нозі», а тому є вільний простір для підключення великої кількості кабелів. Їх можна заховати від очей клієнта і гарантувати захист від випадкового роз'єднання. Робота POS-терміналу стабільна і безпечна при будь-яких обставинах.

Зв'яжіться з нами