OpenELEC (Open Embedded Linux Entertainment Center) - дистрибутив операційної системи GNU / Linux для організації домашнього кінотеатру на базі ПК, заснований на медіаплеєрі Kodi (нове ім'я XBMC).

Ідея OpenELEC в тому, щоб дозволити людям використовувати домашній кінотеатр HTPC (ПК), як будь-який інший пристрій, прикріпивши до телевізора, як DVD-плеєр або Sky Box. Замість того, щоб управляти повною операційною системою, налаштуйте і встановіть необхідні пакети, щоб перетворити його в гібридний медіа-центр. OpenELEC призначений бути простим в установці, управлінні та використанні, що перетворює роботу Вашого HTPC (ПК) у використання телеприставки, а не повномасштабного комп'ютера.

На якому обладнанні працює OpenELEC?

Оскільки, головна ідея OpenELEC - бути легким, він використовує дуже мало системних ресурсів для процесора, пам'яті. Завдяки підтримці Intel HD Graphics, NVIDIA's GeForce & ION платформи, AMD's Radeon & Fusion платформи, а також чіпу Broadcom's Crystal HD, OpenELEC може підтримувати вміст високої чіткості на машинах з малопотужними процесорами, розвантажуючи відео контент на підтримуваних відеокартах і декодерах. OpenELEC підтримує широкий спектр відеокарт, що дозволяє конвертувати ваші нові і не дуже нові комп'ютери в повнофункціональні системи домашнього кінотеатру. Це означає, що тепер ви можете побудувати (або купити) невеликі, тихі, навіть безвентиляторні машини, ефективно використовуючи їх як медіа-центр.

Практично всі наші міні ПК на Андроїд мають такі прошивки.

У чому відмінність OpenELEC?

Гарне питання! Ви можете встановити Windows, або ваш улюблений дистрибутив Linux на вашому комп'ютері, а потім Kodi зверху - і він буде працювати - але це було б не так швидко і не так просто, як з OpenELEC. OpenELEC побудований з нуля спеціально для однієї задачі - для запуску Kodi. Інші операційні системи розроблені, щоб бути багатоцільовими, так що вони включають в себе всі види програмного забезпечення для запуску служб і програм, які не будуть використовуватися. OpenELEC, однак, включає в себе лише програмне забезпечення, необхідне для запуску Kodi. Через це він дуже малий (приблизно 150 МБ), він встановлюється буквально за хвилини і може завантажуватися дуже швидко, в 5-20 секунд, залежно від типу використовуваного апарату.

На відміну від інших рішень Коді, OpenELEC не ґрунтується на Ubuntu. Насправді, це не ґрунтується на будь-якому дистрибутиві Linux; OpenELEC був побудований з нуля спеціально для роботи в якості медіа-центру. Це означає, що він не включає драйвери для речей, які просто не будуть використовуватися, як 3G карти і графічні планшети, наприклад.

Крім того, OpenELEC призначений для управління як прилад: він може автоматично оновлювати себе і може управлятися повністю всередині графічного інтерфейсу. Навіть якщо він працює на Linux, ви ніколи не будете потребувати перегляд консолі управління, командного терміналу або мати Linux знання, щоб використовувати його.

Звучить надто добре, щоб бути правдою! Чи не так?

Наші менеджери проконсультують Вас, допоможуть підібрати і купити найбільш підходящу під Ваші цілі модель mini PC на Windows або Android TV Box.


Приємних покупок з VenSys.ua!