Використання сканерів штрих коду для безперервного сканування в автоматичному режимі.

Використання сканерів штрих коду для безперервного сканування в автоматичному режимі.

Сканери штрих кодів - одні з найпростіших, але дуже корисних пристроїв. Вони користуються великою популярністю і встановлюються в різних закладах і торгових точках. За рахунок невеликих габаритних розмірів їх легко експлуатувати, а додаткова підставка розширює функціонал.

Вбудована функція безперервного сканування підвищує ефективність роботи і заощаджує час користувача. Вона має свої особливості і виводить обладнання на рівень промислових моделей. З функцією безперервного сканування можна ознайомитися на прикладі продукції - Netum.

Завдяки локальному підсвічуванні місця сканування вдається багаторазово прискорити зчитування штрих коду з товару або квитанції. Користувачеві не доведеться натискати на кнопки, але необхідно враховувати безперервність горіння смуги засвічення.

Linear image - один із сучасних елементів зчитування штрих кодів швидко справляється не тільки з пошкодженими, а й затертими зображеннями. Це збільшує пропускну здатність, яка важлива для оптових і роздрібних підприємств.

Сканери штрих кодів Netum відрізняються високою якістю збірки. Вони справляються з високим денним навантаженням. Світлодіодна система зчитування забезпечує високу швидкість сканування і декодування.

Устаткування має 2 варіанти підключення:

  • Безпосередньо до ПК, що підтримує протокол Bluetooth (радіус дії до 100 м);
  • Підставка. Постійне сканування включається після того, як устаткування встановлене на підставку. Воно знаходиться в активному режимі з включеним променем. Дані передаються спочатку на підставку, а з неї на ПК.

В міру ускладнення конструкції функціонал розширюється і при необхідності можна налаштувати сплячий режим. Для виходу з нього оператору досить піднести штрих код з товару, квитанції або іншого девайса.

Виробник Netum приділяє велику увагу захисту та збереження працездатності свого обладнання. Скануючі модулі з вбудованою протиударним захистом і корпусні елементи, оснащені гумовими вставками, гарантують безперебійну роботу при падінні з невеликої висоти.

Автоматичний режим, який може вибрати оператор, оптимізує його роботу і підвищує комфорт від використання сканерів.

Зв'яжіться з нами