Використання термопринтерів для економії витратних матеріалів

Автоматизація процесів обліку і реалізації товарів забезпечує успішне функціонування будь-якого підприємства. Одним з механізмів, що дозволяють реалізувати це завдання, є термопринтери. Володіючи невисокою вартістю і вимагають мінімальних витрат на обслуговування, вони користуються великим попитом на сучасному ринку.

Що являє собою таке обладнання

Термопринтер - друкуючий пристрій, в роботі якого використовуються термохімічні матеріали. Він використовується для друку:

  • етикеток на спеціальних безперервних стрічках.
  • облікових та інвентаризаційних документах.

Перевагою сучасних моделей цього устаткування є наявність механізму захисту від людського фактора. Тому використання термопринтерів дозволяє автоматизувати різні виробничі процеси, виключивши виникнення помилок.

Принцип роботи пристрою полягає в нагріванні спеціального паперу, на який нанесено шар воску, що друкує термоголовкою. Це призводить до прояву картинки, що представляє собою QR або лінійний код. Папір, що використовується в таких принтерах, має термочутливий шар, а отримане на ньому зображення зберігається протягом півроку.

Висока швидкість роботи обладнання дозволяє використовувати його при роботі з великими обсягами етикеток. Під час друку такий пристрій практично не видає шуму, а управління ним не вимагає спеціального навчання персоналу.

Основні переваги термопринтерів

Серед безлічі переваг цього приладу головною є можливість економії витратних матеріалів. Це відбувається завдяки тому, що для роботи термопринтера, на відміну від термотрансферних моделей, потрібні тільки термоетікетки.

Завдяки своїй доступній вартості, вони можуть використовуватися для оснащення кас швидкого обслуговування. Етикетки які друкуються на таких принтерах, розраховані на короткочасну дію і подальшу їхню утилізацію.

Невисока вартість як самого паперу, так і друку робить термопринтери ідеальним варіантом для підприємств торгівлі, зацікавлених в економії коштів. Завдяки можливості нанесення на етикетки всієї необхідної інформації: цінників, штрих-коду та інших відомостей про товар дані пристрої користуються великим попитом у торговельних організацій. Застосування цього обладнання дозволяє мінімізувати витрати на витратні матеріали.

Зв'яжіться з нами