Сучасні ТВ приставки на Android дозволяють дивитися телепередачі зі супутникового телебачення в прямому ефірі. Але так як більшість з них поставляється без DTS ліцензій, то великий шанс отримання зображення без звуку на багатьох каналах. Виключити таку ситуацію допоможе підключення Tvheadend.

Безмежні можливості мережі Інтернет на будь-яких телевізорах

Tvheadend - це сервер, призначений для трансляції потокового ТБ. Володіючи простим інтерфейсом, він значно спрощує процеси пошуку та планування необхідних користувачеві записів. Він підтримує стандарти супутникового телевізійного мовлення DVB-S, S2, C, T, а також аналогові відео v4l.

Встановивши його, ви зможете переглядати улюблені канали, записувати програми, користуватися планувальником записів і дивитися кодовані канали навіть при відсутності відповідної картки. Працює сервер з Android Box приймачами версії K1 + з DVB-S2 тюнером в K1, можливий і комбінований варіант DVB T2 / S2.

Для трансляції потоку на медіацентр Tvheadend може перебувати як на одному з них комп'ютері, так і на будь-якому іншому в мережі.