Technology

 1. Прихована від усіх настройка в Windows 10 підвищує швидкість роботи в декілька разів

  Прихована від усіх настройка в Windows 10 підвищує швидкість роботи в декілька разів

  Дуже часто буває так, що відразу після установки вся операційна система працює вкрай швидко, а потім, через кілька місяців або років, вона пригальмовує навіть при виконанні базових простих дій.

  Read more...
 2. 6 кращих застосувань для Android Mini PC

  Android Міні ПК вклали всю міць обробки планшетів в рамки розміру і форми USB Flash диска. З їх здатністю ARM-процесорів і безліччю варіантів підключення, Android TV Box може перетворити ваш HDTV Read more...
 3. Супутникове чи телебачення IPTV

  Багато наших клієнтів перебуваючи далеко від свого будинку за кордоном перебувають перед вибором, як дивитися рідне національне телебачення.

  Варіантів зараз два: за допомогою супутникової антени і і одного з тюнерів DVB-S2 або через Інтернет за технологією IPTV або VOD. Швидкість передачі даних через мережу Інтернет до кінцевого споживача значно зросла в останні роки. Зараз нікого не здивуєш швидкостями 150Mbit / s і вище. Тому здається простіше вибрати технологію передачі відео через інтернет потік.
  Але тут можемо зіткнутися з часами непереборною проблемою. А саме, сервіси, що надають подібні послуги при одночасному підключенні великої кількості споживачів терплять перевантаження своїх серверів. Навіть славнозвісний YouTube часом підвисає. Причому підвисає, як правило, при перегляді найцікавіших програм, наприклад, онлайн перегляду одного з матчів євроліги з футболу. На жаль, кінцевий користувач природно починає нервувати, відключати / підключати кабель доступу до Інтернет, перезавантажити комп'ютер або приставку IPTV. Але засмучу Вас, або обрадую. Проблема не в кінцевому обладнанні. Тобто потрібно заспокоїтися, не чіпати пульт або кабелю, випити пару ковтків пива і все мимовільно відновиться.

  Причина є, як раніше сказав, в перевантаженні серверів трансляції IP телебачення. Вони розраховані на максимальне навантаження не більше 40% клієнтів одночасних підключень. Але буває форс-мажор, а
   саме в години пік, коли транслюються цікаві програми, а найчастіше по різних каналах. Тоді багато знаходяться в онлайні, сервера перевантажуються і відбувається зависання картинки, тобто сервера не встигають видати клієнту одночасно безліч відеопотоків. І скаржитися на працездатність або слабку продуктивність кінцевих пристроїв: Android Box, IPTV приставка, HTPC, комп'ютер, - не можна, оскільки вони не отримують необхідну інформацію і в необхідному розмірі.

  Чи є ліки від таких проблем?
  На жаль, і так, і ні. З боку кінцевого користувача потрібно збільшити час кешування, якщо дозволяє це зробити програма перегляду IPTV. У більшості випадків таке можливо. Це означає, що ви дізнаєтеся про забитому м'ячі на 5-10 сек пізніше, ніж користувачі ефірного телебачення. Але крім Вас ніхто не буде знати про це :), зате Ви зможете переглянути всі моменти, як м'яч дійшов до довгоочікуваних воріт без пропущених кадрів.

  Другим ліками є побажання для власників сервісів IP телебачення: розраховувати реальну стійкість серверу до навантаження не 40/60, а 100/0, тобто всі продані абонементи повинні отримати можливість у годину ПІК отримувати всі 100% відеоконтенту. А краще робити резервування з розрахунку 2/1, тобто повинні бути можливості обслуговування 200% користувачів з поглядом на майбутній розвиток Интеренет онлайн технологій.

  Приємного всім перегляду без зависань!

  Read more...
 4. Джгут кабелів чи мікропроцесорний перемикач?

  На тему несумісності інтерфейсів вже написано багато статей.
  Але на жаль не завжди ми знаходимо відповідь на необхідний нам питання. А саме, як підключити всі аудіо і ТБ пристрою в будинку в єдину радіоелектронних систему?

  Насправді рішень цього завдання багато, від найпростіше - це ручне перемикання кабелів з різних джерел на різні споживачі. Але в цьому методі є великий недолік - з часом коннектори при частому включенні / виключенні зношуються і потребують заміни.

  Ми ж пропонуємо універсальне мікропроцесорний пристрій - матричний перемикач (світчер)
  Цей пристрій має X входів HDMI і Y виходів HDMI. За допомогою кнопок на передній панелі або інфрачервоного пульта дистанційного керування можна з'єднати будь-який з X джерел з будь-яким з Y споживачів аудіо або відео сигналу. При цьому не потрібно розбиратися в плутанині кабелів: всього один раз потрібно правильно підключити і далі користуватися на задоволення.

  Орієнтовна схема підключення пристрою відлуння наведена нижче. Як бачимо, немає нічого простішого.

  Але у деяких виникає резонне питання: а що робити з аудіо кабелями, цифровими так і аналоговими з недавнього минулого.
  Можу відповісти так: якщо у вас є улюблений старенький підсилювач, але який видає гарну потужність і дуже якісний звук, то не варто його викидати. Звичайно, сучасні технології мають на увазі передачу і прийом звуку цифровими інтерфейсами: коаксіальний RCA, оптичний TOSLink або універсальний HDMI. Як правило, сучасні та джерела та одержувачі аудіо вже обладнані HDMI інтерфейсами, але якщо у вашому пристрої такого ні, то не засмучуєтеся.
  Зараз існує безліч перетворювачів як з аналогових інтерфейсів в цифрові, так і перетворювачі різних відеоінтерфейсів. Наприклад, у вас в будинку ефірне телебачення приймає окремо стоїть цифровий тюнер DVB-T2 з виходом HDMI. Далі вам потрібно розвести аудіо сигнал на LCD телевізор і на аналоговий підсилювач домашнього кінотеатру 5.1. Більш того, у вас ще є проектор з аналоговим RGB входом по кабелю VGA і ви хочете дивитися футбол на великому екрані а чути рев трибун через домашній кінотеатр.

  Простіше простого!

  Спочатку розділити сигнал на 2 HDMI і аналоговий 5.1 за допомогою пристроїв HDCN0016M1 і HDV-912, далі один з інтерфейсів HDMI перетворити в аналоговий сигнал VGA для проектора за допомогою HDV-M630. Тепер кабелю підключити до правильним пристроям, пов'язує в пучок за допомогою організатора кабелів і радіємо якісному відео і звуку!

  P.S.
  Якщо у вас більш ніж один тюнер або необхідність підключити в цю схему DVD або Blueray програвач, то доведеться додати ще матричний перемикач HDMX0402M2, про який йшла мова на початку статті.  Приємного перегляду!

  Read more...
 5. ANDROID TV: SANTA TRACKER ВІД GOOGLE ВАРТО ПЕРЕВІРИТИ

  Незабаром на нас чекають Новорічні свята: всі будуть зайняті відкриванням своїх подарунків і приготуванням вечері. Тим не менш, ви не повинні чекати, поки ці дні настануть, щоб потрапити в святковий дух. Ви, можливо, пам'ятаєте торік на початку грудня Google випустив додаток Санта Трекер.

  Якщо у вас є діти або онуки, які з нетерпінням очікують прибуття Діда Мороза, Santa Tracker дозволяє відстежувати місцезнаходження великої людини в червоному костюмі, що може тільки додати радості і веселощів.

  Google Santa Tracker доступний для Android, а також має годинник зворотного відліку до моменту, коли Санта починає свою щорічну поїздку. Додаток має нову гру, перероблену в село, поновлення для андроїд і здатність стежити за подорожжю Санти на Андроїд ТВ. Додаток є безкоштовним для Андроїда.

     

  Google стверджує, що кожен день буде абсолютно нова гра, опція, або пригода, які будуть доступні до 24 грудня. Там будуть міні комп'ютерні ігри, діти можуть дізнатися прості способи кодування, отримати детальну інформацію про благодійні сумми пожертв під час святкового сезону та інше. Рудольф та інший олень будуть доступні для дітей, щоб перевірити погоду, перш ніж Санта почне свій шлях. Діти можуть практично подорожувати до Північного полюса і є навіть посилання на широкий вибір програм якраз вчасно для Різдва та святкового духу.

  Незважаючи на те, що Google зробив його доступним на багатьох платформах: Android смартгодинниках, смартфонах і планшетах, на HDTV використовуючи Google Chromecast, додаток Santa Tracker найбільш оптимізований для Android TV.

  Якщо Ваш телевізор ще не має надійного SMART-помічника - приставку Android TV Box, саме час зробити собі і своїй сім'ї новорічний подарунок.

  В нашому каталозі товарів Вы можете купити ТВ-приставку на Андроід ОС, яка підтримує додаток Santa Tracker і не тільки.

  Приємних покупок разом з VenSys.ua!

   


  Read more...
 6. ТОП-3 ДОДАТКИ APPLE ТА GOOGLE, ЯКІ СТАЛИ КРАЩИМИ У 2015 РОЦІ

  Щороку Apple і Google  Read more...
 7. Як встановити Kodi на Android TV

  Купуючи приставку ANDROID TV BOX або телевізор із Андроїд СМАРТ ТВ, як отримати доступ до Вашого Kodi (раніше XBMC) контенту на ній? Ми проведемо вас через цей процес. Google Read more...
 8. П'ять порад щодо поліпшення пошти Gmail

  Отримання контролю над вашим обліковим записом електронної пошти є одним з кращих речей, які ви можете зробити для вашого цифрового життя. Gmail Read more...
 9. Zebra Technologies виділяє Андроїд напрямок для підприємств

  Android має промислові схеми роботи, але він не обертається навколо виробництва своїх власних пристроїв таких, як спеціалізовані механізми і вертикальні додатки. IOS від Apple Read more...
 10. Як розмістити телевізор в інтер'єрі?

  Ви уявляєте сучасне житло без телевізора? Телебачення безперечно осіло в наших домівках і диктує свої правила. Ключове правило - телевізор повинен бути там, де його зручно дивитися.


  Ось три основні моменти, про які варто пам'ятати при визначенні місця розташування телевізора:


  1. Розстановка меблів в кімнаті визначає розташування телевізора. У першу чергу подумайте, з якою саме точки кімнати (або декількох) ви будете його дивитися. Це може бути диван, обідній стіл, робоча зона кухні - але можливі й інші варіанти.


  2. Якщо екран буде перебувати на протилежній стіні від вікна, велика ймовірність того, що сонячні промені не дадуть вам бажану картинку при промотрі. Виходом з цієї ситуації можуть стати віконні ролети або щільні штори з ефектом «блекаут».

  Подумайте, наскільки ви готові закривати їх щільно щораз, включаючи телевізор. Для тих, у кого розташування буде саме таким, радимо придивитися до штор на електричному карнизі, якими можна управляти з пульта або планшета. Коштує це не так дорого, а подібна опція додасть комфорту і збереже акуратний зовнішній вигляд і самих штор, які від занадто частого механічного впливу можуть швидше забруднитися і втратити первісний вигляд.


  3. Повітря повинне вільно циркулювати через вентиляційні отвори телевізора, його не можна накривати тканиною і встановлювати в тісні меблеві ніші.


  У відповідності з усіма цими правилами, хочеться, щоб телевізор красиво вписувався в навколишній простір.


  Способи розміщення телевізора в інтер'єрі:


  1. Телевізор можна заховати за картинами, розсувними панелями, дверима шаф-купе.


  2. Для того щоб телевізор краще вписувався в стиль приміщення, його можна обрамити красивим багетом в тому ж стилі що і рами картин в кімнаті.

  3. Зараз можна знайти телевізори, які виконують функцію телевізора і дзеркала одночасно. При цьому розмір екрану в дзеркалі може бути різний.

  4. Плазмову панель можна вбудувати практично в будь-які меблі.

  5. Якщо вам дозволяє стилістика вашого приміщення, поставте телевізор на підлогу, таким чином можна заощадити на кріпленнях і телевізійних тумбочках. До того ж цей незвичайний дизайнерський прийом, дозволить вам проявити свою індивідуальність.

  6. При розташуванні телевізора на стіні з'являється багато питань щодо оформлення цієї самої стіни, щоб інтер'єр через неї не здавався порожнім і незавершеним. У цьому випадку можна оформити стіну навколо телевізора або над ним полицями. Поклеїти шпалери різних фактур, таким чином можна візуально змінити розмір приміщення, наприклад, розширити, звузити або витягнути стіну вгору. Можна виділити тільки зону телевізора. Для цього підійдуть контрастні шпалери і панелі, багетна рамка на стіні, груба цегляна кладка або навіть паркетна дошка. Головне, щоб обраний вами прийом добре поєднувався з основною стилістикою кімнати.

  7. Телевізор відмінно виглядає в ніші, головне не забувати про те, що розмір ніші не повинен заважати вільній циркуляції повітря біля телевізора, інакше він може перегоріти від перегрівання. Помістивши телевізор на виступі, ви не тільки забезпечуєте йому хорошу вентиляцію, а й можете красиво оформити з боків виступу полками стелажами.

  Якщо Ви хочете, щоб перегляд телевізора приносив Вам тільки задоволення, в нашому каталозі товарів Ви знайдете Smart TV приставку Андроїд ТВ Бокс. Дивіться улюблені фільми і шоу в зручний для Вас час!

  Read more...

Позиції 1-10 з 26

Показати на сторінці
Зв'яжіться з нами