Багатофункціональний HDMI-конвертер - підключаємо всі мультимедія пристрою в єдину систему

Багатофункціональний HDMI-конвертер - підключаємо всі мультимедія пристрою в єдину систему

У кожному будинку сьогодні можна зустріти чимало різних видів техніки. Це можуть бути як сучасні плазмові телевізори, так і більш старі моделі DVD-плеєрів і музичних центрів. Якщо більшість нових пристроїв мають HDMI і DVI роз'єми, то у приладів минулих років випуску їх немає. Щоб об'єднати їх в єдину систему доводиться використовувати спеціальне обладнання - HDMI конвертери.

Що являє собою цей прилад

      Це пристрій, здатний перетворювати аналоговий сигнал в цифровий і навпаки. Воно дозволяє з'єднувати між собою різні зразки техніки. При цьому відбувається переклад одного виду сигналу в інший.

      Об'єднавши за допомогою HDMI-конвертера стару модель телевізора з ресивером можна переглядати на ньому зображення високої якості. Користується цей пристрій попитом і у любителів відеоігор, дозволяючи проходити квести на великому екрані.

      Використовуючи конвертер можна легко підключити всі мультимедіа пристрої в будинку в єдину систему, створивши своєрідний центр розваг з повноцінною локальною мережею. При цьому вам не доведеться купувати нову техніку.

Зв'яжіться з нами