Сучасний погляд на автоматизацію кафе і ресторанів. Як оптимізувати онлайн послуги.

Сучасний погляд на автоматизацію кафе і ресторанів. Як оптимізувати онлайн послуги.

Сучасний погляд на автоматизацію кафе і ресторанів. Як оптимізувати онлайн послуги.

 Бізнес, пов'язаний з закладами громадського харчування, до недавнього часу можна було вважати повністю прозорим і контрольованим. До факторів, які роблять його таким, ставилися як розкрадання серед персоналу, так і помилки в обліку. Так було до впровадження в роботу ресторанів та інших закладів харчування сучасних систем автоматизації.

Володіючи зрозумілим інтерфейсом, можливістю віддаленого доступу і доопрацювання системи IT-фахівцями, вони дозволили зробити цей бізнес більш керованим. Системи автоматизації сприяли підвищенню якості, швидкості обслуговування клієнтів і розвитку онлайн-послуг.

 Системи автоматизації кафе: основне обладнання і його функції.

Сучасний ринок пропонує великий вибір інструментів для вдосконалення ресторанного бізнесу. Тому попередньо потрібно визначитися з завданнями, які вони покликані вирішити і наскільки гнучкими настройками повинні володіти. Якщо раніше власникам кафе доводилося підлаштовувати свої бізнес-процеси під програму, то сьогодні вони можуть прийти до розробників зі своїми рішеннями.

Змінилося і обладнання. Замість стандартних касових апаратів ринок пропонує готові комплекти POS-обладнання. Вони включають в себе всі функціональні елементи, необхідні для повного спектру послуг з касовим платежах і відрізняються простотою у використанні. У комплекті з POS-терміналом, створюваним на базі планшета, йде і програма, значно розширює функціонал моноблока. Усі проведені за допомогою системи операції зберігаються на диску, що дозволять автоматизувати завдання, пов'язані з підрахунком виручки, податків з продажів, зі створенням замовлення, з оновленням цін і вирішенням багатьох інших завдань, значно спростивши роботу обслуговуючого персоналу.

 Переваги використання систем автоматизації для управління ресторанним бізнесом.

Застосування сучасного обладнання робить роботу персоналу більш ефективною та швидкою, допомагає контролювати витрату продуктів. Але головною перевагою таких систем є можливість хмарного зберігання даних. Тому навіть при відключеному інтернеті втрати інформації будуть мінімальними.

Крім того, використання POS-обладнання робить можливим задоволення різнопланових запитів рестораторів, включаючи:

  1. ведення статистики;
  2. складський облік;
  3. онлайн-кассу;
  4. синхронізацію з програмою 1С.

Воно також може поєднуватися з додатковими пристроями, використовуваними для виведення на екран або друку встречек на кухню і інформації про готовність замовлення для клієнтів з електронної черги на фаст-фуді.

Зв'яжіться з нами