LCD дошка для записів і малювання

Сучасну молодь важко здивувати новими електронними новинками. Ще з народження вони починають користуватися планшетами, телевізорами, потім комп'ютерами і телефонами.

Але в цьому прогресі є також і регрес, оскільки дітки тепер менше пишуть руками, менше запам'ятовують числа і тексти, не рахують головою - від чого страждає пам'ять.

Хотілося б запропонувати інноваційний продукт, який буде корисним не тільки дітям різного віку, починаючи з перших уроків письма, але й дорослим. А саме дошка, яка є аналогом дошки для писання, але в основі закладені електронні технології. Він буде корисний як для домашнього користувача, так і, в головній мірі, для навчальних закладів усіх рангів.

Також для бізнесу він так само буде дуже корисний. Ви проводите семінари і конференції, часті зустрічі як внутрішньофірмові, так і з клієнтами - тоді це саме те, що вам потрібно. Музеї, виставки і презентації будуть виглядати більш інноваційно з такою дошкою для записів.

Домашній користувач буде безмежно радий, адже дитина вже з ранніх років буде вчитися писати, а улюблена мама і дружина буде залишати веселі і приємні записки, на кшталт "пиво в холодильнику, коханий" :-)

Основним призначенням такого пристрою є відображення і зберігання зображення, яке відбудуться при проведенні спеціальним маркером по екрану. Причому одна з важливих вимог - це енергоспоживання, габарити і вага. Однієї маленької батарейки вистачить вам на рік користування пристроєм. Зображення видно навіть під гострим кутом і при сонячних променях. Вага пристрою не більше ... грам.

Зараз доступні до передзамовлення пристрої з 8 і 12", але в недалекому майбутньому будуть доступні великі розміри, а саме 24 і 54", які будуть користуватися попитом в школах.

Такий пристрій коштує тільки взяти в руки і віддавати його вже не захочеться!

Приємних записів і веселих картинок!