Інноваційні кіоски в магазинах радіоелектроніки

Інноваційні кіоски в магазинах радіоелектроніки

Потреби в дистанційному спілкуванні з клієнтами відчувають різні компанії. В їх число входять і великі магазини радіоелектроніки. Прагнучи привернути покупців, вони встановлюють інноваційні кіоски. Їх функціональні можливості різні: від збору інформації про клієнтів в процесі виконання ними процедури ідентифікації, до реалізації комерційних проектів і проведення платіжних операцій.

Види інноваційних кіосків

Український ринок сучасних технологічних рішень пропонує шість варіантів пристроїв:

1. Платіжні, які являють собою кіоск для зручної і швидкої оплати послуг. Він комплектується двома екранами, камерою і працює в цілодобовому режимі. Один з екранів призначений для обміну інформацією з клієнтом, а другий, щоб рекламувати акції, які проходять в торговому центрі, де встановлено обладнання. Клієнти при роботі з цим пристроєм можуть вибирати мову, на якому буде надаватися інформація. Такий спосіб оплати сьогодні підтримує більшість структур, включаючи банки, комунальні служби та інші державні установи.
2. Ідентифікаційні кіоски мають повний комплект обладнання для авторизації користувачів, включаючи сканери, що дозволяють знімати відбиток пальця і копію паспорта, а також пристрій, здатний перевірити справжність підпису клієнта. Вони використовуються, якщо необхідно підтвердити особистість споживача.
3. Інформаційні табло, що застосовуються в системах міського транспорту. Такі кіоски оснащуються сенсорним екраном, на який виводиться розклад руху міського транспорту, вказуються зупинки, зміни в маршрутах і часу прибуття.
4. Кіоск для туристів. Робота цього пристрою заснована на спеціальному програмному забезпеченні, призначеному для побудови маршруту пересування. Такі пристрої особливо популярні серед туристів. Скориставшись допомогою планувальника подорожей, вони зможуть розробити зручні поїздки в громадських видах транспорту по заданому маршруту.
5. Кіоск для автоматизації та управління HR-процесами дозволяє спростити роботу з персоналом і знизити витрати за цією статтею. Він призначений для проведення різних кадрових операцій, включаючи прийом лікарняних листів і може підлаштовуватися під клієнтів з обмеженими фізичними можливостями.
6. Багатофункціональний кіоск - пристрій, в якому поєднані платіжна і ідентифікаційна функції. Завдяки цій особливості їх встановлюють з метою, щоб виконання платіжних операцій зробити максимально безпечним і зручним для користувачів.

 

Зв'яжіться з нами