Багато користувачів міні комп'ютерів на операційній системі Андроїд задавалися питанням: "А не використовувати нам цей Android Box в якості комп'ютерної складової інформаційного кіоску?"

А чого б і ні, адже сучасні Андроїд міні ПК зі Сходу по продуктивності вже можна порівняти з комп'ютерами архітектури x86/x64, виробленими кілька років тому.

Моя відповідь також позитивна, оскільки є вже досвід подібного використання у кількох наших клієнтів.

Кожен Android Box має кілька портів USB, на які можна підключити контролер контактного екрана, зчитувач магнітних і чип-карт, конвертер послідовного порту RS232 або RS485 і інші пристрої, що працюють на шині USB. Пристрій має малі розміри, що дозволить легко заховати його ззаду монітора або телевізора, не споживає багато електроенергії, а відповідно мало гріється, тому можна використовувати в цілодобовому режимі, тобто 24/7.

Якщо ж Ви виробник інформаційних кіосків і у вас є можливість використання тільки модуля у вигляді друкованої плати, який буде змонтований всередині корпусу кіоску і захищений від зовнішніх впливів, то відпадає необхідність у пластиковому корпусі і можна використовувати одноплатний Андроїд міні комп'ютер, який також є в нашій продуктовій лінійці.

Другим завданням після монтування міні ПК в корпусі кіоску є програмне забезпечення та драйвера для операційної системи від Google, а саме Android, але про це поговоримо в наступній нашій статті.

Цікавих і успішних Вам інженерних рішень!