Купуючи приставку ANDROID TV BOX або телевізор із Андроїд СМАРТ ТВ, як отримати доступ до Вашого Kodi (раніше XBMC) контенту на ній? Ми проведемо вас через цей процес.

Google потрапив в яблучко зі своїми пристроями Chromecast і тепер з Android TV повторює успіх, але тепер потрібно конкурувати з новими девайсами Apple TV.

Сумісний з Google Play Store і з можливістю діяти як Chromecast, Android TV відмінно підходить для потокового відтворення. Але що робити, якщо всі ваші медіа файли зберігаються на локальному комп'ютері або на переносному диску і ви хочете отримати доступ до них через Коді? На щастя для Android TV це можливо.

Установка Kodi на Android TV

Є два способи направити контент з Коді до Android TV. Один із способів полягає у використанні його функціональності Chromecast і направити Kodi за допомогою Chromecast. Тим не менш, по-іншому зробити це набагато простіше, ми рекомендуємо Вам навіть не витрачати свій час, намагаючись возитися з Chromecast.

Установка Коді неймовірно простим способом:

1. Завантажити Коді додаток на Android SMART TV.
2. Налаштуйте додаток Коді, щоб побачити вміст файлів, що зберігаються в мережі.
3. Готово.


Установка Коді довгим нудним шляхом:


1. Якщо з якоїсь причини, Ви не можете завантажити Kodi з Google Play Store, ось ще один спосіб, щоб встановити його на свій Android TV Box.
2. Перейти в розділ "Налаштування" приставки Android TV і виберіть "Безпека та обмеження".
3. Увімкніть "Невідомі джерела" для установки додатків за межами Google Play Store.
4. Завантажити Kodi для Android зі сторінки завантаження Коді, залежно від вашого обладнання необхідно вибрати або ARM або x86 версію.
5. Скопіюйте завантажений файл .apk на Google Drive або диск USB і підключіть його до Android TV.
6. Перейдіть туди, де ви зберегли файл .apk, використовуючи ES File Explorer або будь-який інший файл управління додатком.
7. Буде запропоновано відкрити .apk файл, якщо ви хочете встановити Kodi, виберіть "Встановити".
8. Після того, як файл завершить передачу по вашому пристрою, Вам буде запропоновано ще раз, якщо ви хочете, встановити Kodi. Виберіть "Встановити"
9. Коді буде встановлений і працювати так само, якщо він був би завантажений з Google Play Store.
10. Налаштуйте Kodi, так щоб Ви могли побачити вміст файлів, що зберігаються в мережі.
11. Готово.


Приємного перегляду!