Поліпшення обслуговування клієнтів за допомогою мобільних термопринтерів.

Поліпшення обслуговування клієнтів за допомогою мобільних термопринтерів.

Мобільні термопринтери поєднують в собі високу точність роботи, доступність і оперативність. Постійний апгрейд робить їх більш затребуваними в багатьох областях сервісу, торгівлі і виробництва. Вони дають можливість швидкому і безперебійному друку квитанцій, етикеток, квитків і багато чого іншого.

Портативне обладнання вирішує багато завдань. Завдяки автозаповнення квитанцій вдається запобігти всім можливим помилкам. Клієнт отримує гарантовано високий рівень обслуговування.

Мобільні термопринтери мають компактні габарити і прості у використанні. На передній поверхні передбачені клавіші управління, а спеціальні індикатори своєчасно повідомляють про можливі несправності. Це дозволяє швидко замінити витратний матеріал.

Клієнти отримають високоякісну квитанцію або етикетку. Для коректної роботи портативного обладнання використовується міцна і довговічна термобумага. Вона забезпечує високий рівень продуктивності і забезпечує найбільш точне перенесення інформації.

Мобільні термопринтери відрізняються високою швидкістю друку, в порівнянні з іншими моделями. Вони працюють безшумно і економлять час клієнта, який може отримати більше квитків, квитанцій та іншої друкованої продукції за одиницю часу.

Технологія термодруку удосконалювалася протягом багатьох років. Відсутність рухомих елементів гарантує довговічність пристрою. Для роботи з термодруком не потрібні додаткові матеріали: чорнила, ріббони або тонери. Все максимально спрощено і готове до роботи.

Мобільні термопринтери можна використовувати за межами офісу. Вони надійні і зручні у використанні. Кожен клієнт буде обслужений на найвищому рівні незалежно від місця знаходження обладнання та умов зовнішнього середовища.

У пристроях впроваджено технологію бездротового зв'язку. Завдяки Bluetooth користувачі можуть не відволікатися на громіздкі дроти і пошук електромережі. Єдиний видатковий матеріал - термопапір, а його можна замінити лише за декілька секунд.

Компактні пристрої сумісні з планшетами та смартфонами. Вони швидко підключаються і працюють, забезпечуючи зручність мобільного термодруку. Їм вдається підтримувати високу точність передачі кольору.

Зв'яжіться з нами