Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

LCD дошка для записів і малювання

Сучасну молодь важко здивувати новими електронними новинками. Ще з народження вони починають користуватися планшетами, телевізорами, потім комп'ютерами і телефонами.

Але в цьому прогресі є також і регрес, оскільки дітки тепер менше пишуть руками, менше запам'ятовують ...

Читати далі

Мікрофон з динаміком, можливістю запису і віддаленим керуванням

Новим трендом в електроніці з Піднебесної в цьому році є у додатку до різних динаміків - бездротові Bluetooth мікрофони з динаміком, можливістю запису і віддаленим керуванням.

Якщо Ви любитель караоке, то це саме те що Вам потрібно. Але я...

Читати далі

Багато користувачів міні комп'ютерів на операційній системі Андроїд задавалися питанням: "А не використовувати нам цей Android Box в якості комп'ютерної складової інформаційного кіоску?"

А чого б і ні, адже сучасні Андроїд міні ПК зі Сходу по продуктивності вже можна порівняти з комп'ютерами архітект...

Читати далі

Android Міні ПК вклали всю міць обробки планшетів в рамки розміру і форми USB Flash диска.

З їх здатністю ARM-процесорів і безліччю варіантів підключення, Android TV Box може перетворити ваш HDTV або монітор з високим дозволом в комп'ютер. Просто підключіть міні-ПК до HDMI-порту вашого екрану, підклю...

Читати далі

Багато наших клієнтів перебуваючи далеко від свого будинку за кордоном перебувають перед вибором, як дивитися рідне національне телебачення.

Варіантів зараз два: за допомогою супутникової антени і і одного з тюнерів DVB-S2 або через Інтернет за технологією IPTV або VOD. Швидкість передачі даних через...

Читати далі

На тему несумісності інтерфейсів вже написано багато статей.
Але на жаль не завжди ми знаходимо відповідь на необхідний нам питання. А саме, як підключити всі аудіо і ТБ пристрою в будинку в єдину радіоелектронних систему?

Насправді рішень цього завдання багато, від найпростіше - це ручне перемикання ...

Читати далі

Незабаром на нас чекають Новорічні свята: всі будуть зайняті відкриванням своїх подарунків і приготуванням вечері. Тим не менш, ви не повинні чекати, поки ці дні настануть, щоб потрапити в святковий дух. Ви, можливо, пам'ятаєте торік на початку грудня Google випустив додаток Санта Трекер.

Якщо у вас ...

Читати далі

Щороку Apple і Google випускають список кращих додатків року. Для цього компанії вибирають зі своїх відповідних магазинів список програм не тільки з найбільшим числом завантаження, але і ті, які були впливовими в цьому році, і нові додатки, які зробили фурор.

У кожному такому ексклюзивному списку є д...

Читати далі

Купуючи приставку ANDROID TV BOX або телевізор із Андроїд СМАРТ ТВ, як отримати доступ до Вашого Kodi (раніше XBMC) контенту на ній? Ми проведемо вас через цей процес.

Google потрапив в яблучко зі своїми пристроями Chromecast і тепер з Android TV повторює успіх, але тепер потрібно конкурувати з новим...

Читати далі

Отримання контролю над вашим обліковим записом електронної пошти є одним з кращих речей, які ви можете зробити для вашого цифрового життя.

Gmail є одним з найпопулярніших провайдерів безкоштовної пошти і є багато способів, щоб поліпшити ваш досвід. Ось п'ять спроб:

1. Блокування людей

Це нова функція д...

Читати далі
Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Contact Us