Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Міні-комп'ютери з'явилися на вітчизняному ринку відносно недавно, але вже встигли привернути увагу користувачів. Зовні вони більше схожі на збільшений в розмірах флеш-накопичувач.

Що ж стосується заліза, то у mini PC воно на рівні непоганих моделей планшетів. Основним призначенням таких приладів є за...

Читати далі

Телевізійні приставки, в яких використовується остання модель процесора Amlogic пропонують користувачеві великий набір кодеків і можуть працювати з сучасним програмним забезпеченням. Особливо популярні такі пристрої у власників 4К – телевізорів.

Свіже рішення на ринку електроніки

Відмінною рисою новог...

Читати далі

Сучасний споживач потребує не тільки в потужних ПК, але і в компактних безшумних моделях. Однією з них є і промисловий міні-комп'ютер від VenBOX.

Основні характеристики

Головною відмінністю цієї моделі є відсутність вентилятора. Його роль виконує система пасивного охолодження, що робить роботу комп'ют...

Читати далі

Інтерфейс для передачі високочастотних мультимедіа в даний час є одним з найпопулярніших.

Але що, якщо у вашому будинку, крім сучасних пристроїв, є також стара техніка з аналоговими входами?

Ви можете об'єднати їх в одну мережу за допомогою розгалуджувача HDMI.

Що таке Splitter?

Це пристрій, основною фу...

Читати далі

Телевізійні моделі останніх років можуть бути додатково оснащені тільки супутниковою антеною.

Сьогодні у них є вбудовані модулі Wi-Fi, порти LAN і можливість підключення до Інтернету. Це значно розширило можливості мультимедіа.

Тепер, використовуючи різні гаджети та Інтернет, ви можете створити домашн...

Читати далі

Сучасні, ефективні пристрої монтуються на основі SoC або «чіп-системи». На чіпсеті не тільки процесор був поміщений на один диск, але і елементи, що забезпечують відтворення звуку і зображення, орієнтацію в просторі і доступ до Інтернету.

Ядра ARM створені багатьма відомими компаніями, що дає користу...

Читати далі

Бездротова передача відео на телевізор стає все більш актуальною. Намагаючись позбутися від підвісних кабелів будинку, багато людей використовують домашні медіа-сервери, але є і більш прогресивні способи.

Одним з них є використання підсилювачів HDMI. Їх головна мета - зробити телевізор зручнішим і еф...

Читати далі

Телевізійний модулятор DVB-T являє собою складний пристрій адаптера, яке може перетворювати сигнал HDMI в телевізійний сигнал.

Пристрій призначений для одночасної передачі відео на кілька екранів, які можна розмістити в одній кімнаті або в декількох кімнатах.

Модулятор не тільки відмінно зберігає висо...

Читати далі

Пристрій TV Box x96 mini - нова розробка, призначена для перегляду каналів інтерактивного телебачення. У порівнянні з попередніми моделями приставок Android Box iTV-x96 mini відрізняється набагато більшим функціоналом. Вона реалізована на базі сучасного процесора Amlogic, в ядро якого додана підтрим...

Читати далі

Аудиторії для проведення бізнес-форумів або ділових зустрічей насичені сучасної багатофункціональної апаратурою та високотехнологічною електронікою, які об'єднані у складний комплекс. Ця техніка дає можливість використовувати новітні медіа технології, що значно полегшує проведення презентацій, робит...

Читати далі
Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Contact Us