Незабаром на нас чекають Новорічні свята: всі будуть зайняті відкриванням своїх подарунків і приготуванням вечері. Тим не менш, ви не повинні чекати, поки ці дні настануть, щоб потрапити в святковий дух. Ви, можливо, пам'ятаєте торік на початку грудня Google випустив додаток Санта Трекер.

Якщо у вас є діти або онуки, які з нетерпінням очікують прибуття Діда Мороза, Santa Tracker дозволяє відстежувати місцезнаходження великої людини в червоному костюмі, що може тільки додати радості і веселощів.

Google Santa Tracker доступний для Android, а також має годинник зворотного відліку до моменту, коли Санта починає свою щорічну поїздку. Додаток має нову гру, перероблену в село, поновлення для андроїд і здатність стежити за подорожжю Санти на Андроїд ТВ. Додаток є безкоштовним для Андроїда.

   

Google стверджує, що кожен день буде абсолютно нова гра, опція, або пригода, які будуть доступні до 24 грудня. Там будуть міні комп'ютерні ігри, діти можуть дізнатися прості способи кодування, отримати детальну інформацію про благодійні сумми пожертв під час святкового сезону та інше. Рудольф та інший олень будуть доступні для дітей, щоб перевірити погоду, перш ніж Санта почне свій шлях. Діти можуть практично подорожувати до Північного полюса і є навіть посилання на широкий вибір програм якраз вчасно для Різдва та святкового духу.

Незважаючи на те, що Google зробив його доступним на багатьох платформах: Android смартгодинниках, смартфонах і планшетах, на HDTV використовуючи Google Chromecast, додаток Santa Tracker найбільш оптимізований для Android TV.

Якщо Ваш телевізор ще не має надійного SMART-помічника - приставку Android TV Box, саме час зробити собі і своїй сім'ї новорічний подарунок.

В нашому каталозі товарів Вы можете купити ТВ-приставку на Андроід ОС, яка підтримує додаток Santa Tracker і не тільки.

Приємних покупок разом з VenSys.ua!