Різноманітні пристрої, які застосовуються для інсталяції в рекламі та промоушені

Різноманітні пристрої, які застосовуються для інсталяції в рекламі та промоушені

 Різноманітним пристроям, що застосовуються для інсталяції в  рекламі і промоушені, таким як Video Display Wall, Digital Signage, інфокіоски, добре відомо наскільки важливо мати системи, що вандало- та юзерстійкі і невибагливі до перебоїв із живленням, температурним коливанням і т.п. При великих кількостях інсталяцій тяжко забезпечити безперебійну роботу таких пристроїв.

     Але наших клієнтів мало цікавить завантаженість інженерів на лінії. Вони зацікавлені в цілодобовій рекламі.

     Звичайно, досягнути цього можливо не тільки у випадку використання техніки з відповідними параметрами та рівнем захисту, але й з використанням додаткових пристроїв, таких як джерела безперебійного живлення, конденсори та стабілізатори температури.

В середовищі інженерів часто чуєш думку, що така техніка повинна бути дорога, брендова, професійна. Але з мого особистого досвіду - це не завжди так.

Медіа програвач VenBOX HD Media Player вже має великий досвід встановлення в різних сферах і працює в більшості випадків цілодобово. Пристрій побудований з врахуванням побажань від наших клієнтів, а саме при включенні живлення автоматично включається програвання заданих в налаштуваннях файлів. При вимкненні електроенергії реклама буде автоматично програватися далі після відновлення живлення. При цьому не потрібно будь-яких додаткових дій.

      Пристрій має ергономічну конструкцію, маленькі розміри, металевий корпус з добрим тепловідводом, що дозволяє змонтувати його в будь-якому місці, яке не доступне  для відвідувачів та не заважає користувачам інтегрованих систем.

На численні побажання наших клієнтів ми приготували пропозицію по новому поколінню  медіапрогравача, а саме - мультимедійний програвач VenBOX 4K iPlayer, який заснований на сучасних Android технологіях. Але про нього в наступній статті.

Зв'яжіться з нами