Приходить момент, коли екран Вашого телевізора потребує очищення: він покривається пилом, видно відбитки від пальців, а також інші види забруднень. Необхідно своєчасно доглядати за технікою. Чим же протирати телевізор? Адже більшість сучасних моделей мають спеціальне покриття на передній панелі дисплея, яке може бути зруйноване сильними миючими засобами.

Чим не можна протирати дисплей:

- гігієнічні вологі серветки;

- матеріали, що мають паперову структуру (туалетний папір, паперові рушники та ін.);

- засобами і матеріалами, що містять спирт; порошки, засоби для чищення вікон, ацетон, соду і інші побутові речовини.

5 способів правильного очищення телевізора:

1. Серветки на основі мікрофібри видаляють пил, відбитки пальців і жирні плями з плоских поверхонь без використання додаткових хімічних засобів. При складних забрудненнях серветку можна змочити звичайною водою.

2. Чистячі вологі серветки підходять для очищення поверхонь LED телевізорів і плазмових панелей. Усувають статичну електрику. Не мають абразивних речовин, що викликають пошкодження техніки.

3. Аерозолі, гелі, піни і спеціальні сухі серветки очищають мазкий екран телевізора, шляхом використання безворсових серветок з попереднім нанесенням чистячої рідини.

4. Комплект сухих і вологих серветок - це оптимальний варіант дворівневої очищення екранів LSD телевізорів і плазмових панелей. Призначений для видалення залишків вологи, має антисептичну дію.

5. Комплект зі спрею і серветки з мікрофібри - ними очищаються всі типи екранів. Це кращий варіант миючого засобу для якісного догляду за технікою. Спрей не містить спирту і алергенів. В процесі очищення, поверхня екрана покривається захисним шаром, завдяки вмісту в спреї антистатика, що знижує появу статичного заряду.

Всі ці способи застосовуються також для видалення забруднень з будь-яких типів моніторів, ноутбуків і планшетних комп'ютерів.

Як правильно протирати екран телевізора?

У першу чергу, відключіть електроприлад від мережі. На чорному екрані краще проглядаються забруднення. Ось основні правила, яких варто дотримуватися:

- видаляти пил необхідно тільки м'якою тканиною без ворсу;

- сильно натискати на екран не варто, оскільки РК-матриця прогинається і може пошкодитися;

- Не розпилюйте рідину на екран, спочатку нанесіть її на матеріал, а потім протріть;

- мікрофібра повинна бути вологою, але не мокрою;

- на стиках екрану і корпусу можна скористатися ватними тампонами;

- користуйтеся тільки чистими серветками;

- поки не висох екран не вмикайте телевізор.

Запрошуємо Вас в наш каталог приставок для телевізорів Android SMART TV Box. Зробіть свій телевізор розумним за розумні гроші!
Приємного перегляду!