Світовий виробник POS-принтерів BIXOLON, оголосив про запуск нового білого SPP-R210 MFi Bluetooth або Wi-Fi рішення мобільного принтера для європейського ринку. Пропонуючи легке, компактне рішення друку, SPP-R210 тепер доступний в білих і чорних кольорах корпусу.

BIXOLON SPP-R210 є промисловим найбільш компактним 2 "USB, Bluetooth або Wi-Fi мобільним принтером чеків і квитків. Виробляє швидкість друку 90 мм / сек і 203dpi якості друку, SPP-R210 пропонує постійну високу якість тексту, графіки і друку штрих-кодів . Сумісний з усіма основними операційними системами, включаючи Apple, IOS ™, Android ™ і Symbian ™ Windows ™. SPP-R210 також MFi сертифікований на пару з Apple, iPad®, iPhone® і Ipod Touch® пристроїв.

Після першого виходу на ринок в 2007 році з запуском SPP-R200, BIXOLON розробив великий портфель мобільних принтерів, які славляться своєю високою якістю і компактною конструкцією в той час, будучи легким і міцним. Доступний в 2 ", 3" і 4 "форматах друку. Простий в обслуговуванні та ремонті, мобільний BIXOLON пропонує виняткове повернення інвестицій.

"Новий білий мобільний принтер SPP-R210 був доданий в діапазон, щоб задовольнити естетичну привабливість клієнтів на ринку MPOS," пояснює Чарлі Кім, керуючий директор, BIXOLON Europe GmbH.

Про BIXOLON

BIXOLON є провідним світовим виробником надійних інноваційних і передових технологій друку, які включають POS, Auto ID і мобільні чекові й етикеточні принтера для різних сфер. BIXOLON бачить свою технологію друку в якості найважливішого інструменту для будь-якого бізнесу і утримує себе за найвищими стандартами, так як відданість клієнтам є глибинним переконанням.

Швидкий, гнучкий і дружній підхід BIXOLON до бізнесу має багато спільного зі своїм недавнім успіхом.

А в нашому інтернет-магазині Ви можете купити вже зараз Портативний POS Принтер Bixolon SPP-R200 і Портативний POS Принтер BIXOLON SPP-R300. А також Ви можете замовити будь-який інший мобільний принтер Bixolon на Ваш розсуд.

Приємних покупок з VenSys.ua!