Вміст

 1. Тестові звукові файли для відтворення багатоканального аудіо кодованого AAC в браузерах з HTML5

  Тестові звукові файли для відтворення багатоканального аудіо кодованого AAC в браузерах з HTML5 Часто наші клієнти стикаються з проблемою, коли куплений продукт при перших тестах не "виправдовує" їх очікування. Частіше всього це вирішується зміною налаштувань або по стороні джерела сигналу, або в самому пристрої. Ці тести допоможуть розібратися в ситуації і отримати максимальне задоволення від користування нашими аудіо декодерами. Read more...
 2. Генерація штрих-кодів за своїми артикулами

  Генерація штрих-кодів за своїми артикулами

    Підприємства або магазини, які мають сотні товарних позицій, неминуче стикаються з питанням правильного обліку і інвентаризації. Сучасні технології генерації штрих-кодів дозволяють вирішити ці проблеми і в той же час заощадити час навчання персоналу і обробки замовлень.

  Read more...
 3. Маркування товарів за допомогою штрих-кодів

  Маркування товарів за допомогою штрих-кодів

    Ми звикли бачити на товарах серію вертикальних рисок з цифрами. Це - штрих-код і більшість з нас вважає, що він дає інформацію про країну виробника. Але штрих-код ще є і паспортом товару, в якому міститься кілька рівнів його технічних даних.

  Read more...
 4. Google Chrome для Android з найкращими новинами за довгий час

  Google Chrome для Android з найкращими новинами за довгий час

  Google Chrome, без сумніву, є найпопулярнішим браузером у світі - як на комп’ютерах, так і на мобільних пристроях. Нікого не слід дивувати тому, що гігант Mountain View постійно вдосконалює його. Сьогодні найкраща новина за довгий час потрапила в Chrome у бета-версії для Android.

  Read more...
 5. Google видалив понад 80 небезпечних програм із Play Store.

  Google видалив понад 80 небезпечних програм із Play Store.

  За даними порталу o2.pl, Google вилучив із свого магазину додатків аж 85 програм. Це результат розслідування експертів із веб-сайту Trend Micro. Серед популярних додатків для зйомки селфі, ігор та інших програм криється небезпечне програмне забезпечення.

  Read more...
 6. Прихована від усіх настройка в Windows 10 підвищує швидкість роботи в декілька разів

  Прихована від усіх настройка в Windows 10 підвищує швидкість роботи в декілька разів

  Дуже часто буває так, що відразу після установки вся операційна система працює вкрай швидко, а потім, через кілька місяців або років, вона пригальмовує навіть при виконанні базових простих дій.

  Read more...
 7. Microsoft випустила «вбивцю» операційної системи Windows 10

  Microsoft випустила «вбивцю» операційної системи Windows 10 Чим якісніше програмне забезпечення було випущене на ринок, тим більше шансів на те, що воно виявиться більш затребуваним серед користувачів, ніж будь-яке інше. Read more...
 8. Windows 11 і DirectX 13 з'являться в кінці 2019 року

  Microsoft відмовляється від розвитку Windows 10, так як компанія зрозуміла, що рухається в не правильному напрямку. Read more...
 9. З 8 Березня!

  З днем 8 Березня! Зі святом весняним!

  Read more...
 10. Можливості IP-телефонії в торгівлі

  IP-телефонія - невід'ємна частина сучасної торгівлі. Вона полегшує вирішення багатьох завдань і пов'язано це з передачею даних по певній мережі, а не за застарілою телефонною лінією. Її можна організувати в будь-якому місці, що має стабільне підключення до Internet.

  Read more...

Позиції 1-10 з 110

Показати на сторінці
Зв'яжіться з нами