Logo VenSys- інноваційні IТ технології для Вашого бізнесу!

Група компаній ВенСИС була створена колективом електронщиків-професіоналів, головною метою яких було впровадження новітніх технологій в сфері торгівлі, індустрії розваг, обслуговування та вендингових машин. Звідти й пішла назва: ВенСИС - Вендингові системи. Але, з іншої сторони, ми завжди трималися інноваційності в наший діяльності, що фактично представляє собою венчурний бізнес, який також має скорочення ВенСИС.

Злети та досягнення.
Квітень 2005 - створення в Україні головного підприємства NBS - National Business Solutions, яке займалося розробкою та впровадженням систем для автоматизації торгівельних підприємств та сфери обслуговування.
2006 - створення дочірнього підприємства ВенСИС, головною задачею якого було постачання та підтримка рішень для вендингу, а саме комплектуючих до інформаційних кіосків, платіжних терміналів та автоматів, банкоматів та різноманітних вендингових машин.
2007 - відокремлення напрямку створення та підтримки програмних рішень для сфери послуг в окрему компанію.
2010 - відкриття підприємства в Польщі.
2012 - новий напрямок в діяльності - сучасне радіоелектронне обладнання для домашнього вжитку, а саме Android PC, HTPC, різноманітні мікропроцесорні конвертори та додаткове обладнання для створення складних розгалужених мультимедійних систем для дому, SOHO та рекламної індустрії.
2014 - новий напрямок - сучасні мультимедіа системи для автомобілів, базовані на Windows та Android.
2015 - відкриття представництва в Німеччині. 

Головною нашою цінністю завжди є клієнт. Саме на задоволення його потреб орієнтований наш бізнес. Всім відомо, що потреби та вимоги з часом зростають. Частина користувачів є консерваторами і не поспішають відмовлятися від своїх звиклих гаджетів, але більшість має бажання мати найсучасніші технології та гаджети для професійного та приватного використання. Саме для таких ми пропонуємо наші інноваційні розв'язання. Але також не залишаємося байдужими і до володарів старших, але улюблених гаджетів. Для них ми пропонуємо сучасні технології, які можуть перетворити вже звичний, не самий новий гаджет в сучасний високотехнологічний виріб.

Технологія продаж в нашій фірмі завжди була орієнтована на партнерську мережу. Саме партнери з різних сфер бізнесу є безпосереднім контактером з замовником. Вони знають всі потреби та проблеми наших клієнтів. Партнери, будучи поруч з клієнтом, забезпечують швидкий та якісний сервіс, в той час як ми надаємо партнерам найсучасніші технології та продукти, забезпечуємо якісний гарантійний та післягарантійний сервіс.

Дякуємо за вибір нашої фірми та запрошуємо до співпраці!

Зв'яжіться з нами