Компанія «ВенСИС» - це підприємство p групи компаній NBS «National Business Solutions». Головною метою фірми є просування в життя новітніх онлайн сервісів, технологій ідентифікації та контролю. Компанія почала свою діяльність на території України в 2005 році.

Ми фокусуємося на створенні комплексних систем, які сприяють розвитку і росту ефективності діяльності наших замовників.

Сьогодні «ВенСИС» пропонує технічні та програмні засоби для систем автоматизації торговельних підприємств і розважальних комплексів.

Ми не просто продаємо клієнту готовий продукт. Ми супроводжуємо замовника на всіх етапах його розвитку і пропонуємо товар, який відповідає його потребам. В першу чергу, наші фахівці виконують аналіз бізнес-процесів замовника і здійснюють постановку задачі. У ході постановки ми виконуємо консалтинг з поточних питань і пропонуємо різні варіанти вирішення завдань. Наступний етап - проект. Ми готуємо проектне рішення і якщо необхідно видаємо ТЗ суміжним організаціям. І лише потім виконуємо роботи по впровадженню рішення. Але впровадження - не остаточний етап нашої діяльності. Ми маємо в своєму розпорядженні розвиненою мережею регіональних представників та сервісних центрів по всій Україні і пропонуємо клієнту якісну і своєчасну підтримку наших продуктів.

Компанія «ВенСИС» не тільки використовує випробувані часом технології, а насамперед впроваджує інноваційні рішення, здатні задовольняти зростаючі вимоги наших замовників.

У відповідності зі стратегією розвитку наша організація прагне стати провідною в області автоматизованих систем управління, тому пропонує вам тільки якісне обладнання, так як якість - це показник, що дозволяє говорити про ступінь досягнення бажаного результату.

Contact Us